Dažniausiai užduodami klausimai

Aš nebenoriu gauti naujienų, kaip man tai padaryti?
Kiekvieno naujienų laiško apačioje yra nuoroda " Išsiregistruoti ". Jei paspausi tą nuorodą, gali išregistruoti savo e-mailo adresą, tada naujinų laiškų nebegausi.
Aš nerandu tinklapyje ieškomo žaidimo, ką daryti?
FunnyGames prideda savo tinklapyje kiekvieną dieną naujų žaidimų. Yra didelė galimybė, kad tavo ieškomas žaidimas jau yra FunnyGames. Tu gali ieškoti žaidimo įrašydamas pavadinimą viršuje dešinėje "ieškoti žaidimo" ir po to paspausdamas "ieškoti". FunnyGames ieškyklė suras taip pat žaidimus, susijusius su tavo įrašytu. Tuo būdu padidėja galimybė rasti žaidimą, netgi jei tiksliai nežinai jo pavadinimo.
Jei tavo ieškomo žaidimo FunnyGames iš tikrųjų nėra, tai gali pranešti parašydamas e-mailą [email protected]. Mes pasistengsime kuo greičiau įkelti žaidimą FunnyGames.
Ar dažnai pridedami nauji žaidimai?
Nauji žaidimai pridedami kiekvieną dieną. Šiuos žaidimus gali rasti pagrindiniame puslapyje (http://www.funnygames.lt/) viršutiniame dešiniajame kampe stulpelyje " Nauji".
Kodėl negaliu išjungti žaidimo muzikos?
Kai kuriuose žaidimuose standartiškai yra įjungta muzika. FunnyGames neturi tam įtakos, nes šie žaidimai nėra FunnyGames. Tokiu atveju vienintelė galimybė yra išjungti garsą tavo kompiuteryje ar laptope.
Ar galiu FunnyGames žaidimus įkelti į savo tinklapį?
Daugumą FunnyGames žaidimų gali įsikelti į savo tinklapį. Jai tą galima daryti, tada apatiniame dešiniajame kampe matoma varnelė su dviem strėlytėmis. Jei paspausi ant šios ikonėlės, pasirodys html kodas, kurį gali įkelti į savo tinklapį.
Žaidimas neužsikrauna, ką daryti?
Visų pirma gali pabandyti žaidimo ir visus kitus atidarytus puslapius uždaryti ir pradėti iš naujo. Jei tuo būdu nepavyktų, gali pabandyti sekančiai:
  • Žaidimo puslapį atnaujinti, naudojant klaviatūros mygtuką F5.
  • Išnaikinti talpyklės atmintį.
  • Patikrinus tavo flash duomenis dviem sekančiais URL :
    http://www.adobe.com/software/flash/about/ ir http://www.adobe.com/shockwave/welcome/
  • Naudoti kittą naršyklę: Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer.
Ar gali žaisti FunnyGames žaidimus iPad?
Beveik visi FunnyGames žaidimai yra Flash žaidimai. Flash programa nėra palaikoma Apple, todėl šių žaidimų negali žaisti naudodamas Apple produktus ( iPad arba iPhone).
Aš negaliu atsijungti, ką daryti?
Tik mūsų išorinių partnerių žaidimuose ( dažnai tai yra žaidimai, už kuriuos galima sumokėti), gali registruotis ir tada turi prisijungti. Dėl to prisijungti-atsijungti galima tik pačiame žaidime. Su klausimais ir/ arba pastabomis apie prisijungimą-atsijungimą gali kreiptis tiesiogiai į mūsų išorinius partnerius. Tai gali padaryti žaidime pasitikrindamas kontaktinius duomenis arba tiesiog po žaidimu paspausdamas "kontaktas".
Kaip padaryti žaidimą didesniu arba mažesniu?
Jei yra galimybė žaidimą padidinti arba sumažinti, tada viršutinėje dešinėje žaidimo dalyje yra lupa su plius-minus ženklu. Žaidimą padidini paspausdamas lupą su pliuso ženklu ir sumažini paspausdamas lupą su minuso ženklu. Žaidimų, kurių viršutiniame dešiniame kampe lupos nėra, padidinti ar sumažinti negalima.
Kodėl FunnyGames tinklapyje rodomos reklamos?
Tinklapiui išlaikyti reikia daug laiko ir žmonių. Tam, kad galėtume pasiūlyti Jums žaidimus nemokamai, mes turime rodyti reklamas.
Aš turiu problemų su žaidimo kreditu, ką daryti?
Žaidimai, už kuriuos reikia mokėti, nėra išleidžiami FunnyGames, tačiau kitų organizacijų. Žaidime gali matyti, kuriai organizacijai priklauso žaidimas (pavyzdžiui, SpelPunt/GamePoint ir t.t.). Su klausimais apie šiuos žaidimus, statytų pinigų išmokėjimą arba kreditą turėtumėt kreiptis į tą organizaciją.
Kontaktinius duomenis gali rasti sekančiu būdu:
  • Tiesiog po žaidimu ( paspausti ' Kontaktas').
  • Žaidime ( tam turi būti prisijungęs).
FunnyGames (jauniems) vaikams
FunnyGames yra žaidimai, skirti skirtingoms amžiaus kategorijoms. Taip pat svarbu, kad tėvai prižiūrėtų, ką vaikai daro FunnyGames ir, jei jie to nori, patys parinktų, kokius žaidimus vaikai gali žaisti. Žaidimus galima parinkti, paspaudus žvaigždutę žaidimo apatinėje dešinėje dalyje. Tai padarius, žaidimas atsiranda " mano žaidimuose" (oranžinis stulpelis viršuje).
Taip pat FunnyGames komanda pataria tėvams pasikalbėti su vaikais apie naudojimąsi internetu ir saugų duomenų parsisiuntimą. FunnyGames tikslas yra aplinkos, kuria vartotojai visada saugiai gali naudotis, sukūrimas. Į bet kokią piktnaudžiavimo formą žiūrima labai rimtai, tokie atvejai visada prižiūrimi. Piktnaudžiavimą galite pranešti pasiųsdami e-mailą į [email protected].


Turi klausimą apie svetainės funkciją arba žaidimus? Panaudok apačioje esančią formą susisiekimui su FunnyGames.lt.

Norintieji skelbtis gali susisiekti naudodami skelbimųpuslapis.
Žaidimo informacija