Žymės

Zombių žaidimai

Rūšiuoti pagal 

Zombių žaidimai

FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Zombių žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 154 skirtingus Zombių žaidimai, pavyzdžiui, Creep Craft & Augalai ir zombiai

Zombių žaidimai yra labai populiarūs. Juose esi dažnai persekiojamas gyvų numirėlių ir turi naudoti įvairius ginklus, kad juos nužudytum. Kadangi zombiai yra atgiję numirėliai, juos įveikti yra sunku. Netgi jeigu nukirsi jų kojas, jie vis tiek ropos tavęs link bandydami tave sugauti ir suvalgyti smegenis! Šauk zombiams į galvą strėlėmis, arbaletu ar kulkomis, arba bandyk pervažiuoti juos mašina. Turi pabėgti iš infekcinės zonos! Ar tau pavyks ištrūkti gyvam?

Ar tvirtai kabinsies į gyvenimą šiuose siaubo žaidimuose? Rask ginklus, statyk barikadas ir įveik kuo daugiau priešininkų! Dienos metu galbūt turėsi pakankamai laiko atstatyti sunaikintą sargybą ir ieškoti maisto ir kitų reikalingų priemonių, tačiau naktį tavo slėptuvę žinanti zombių gauja pasirodys bandydami suvalgyti smegenis ir paversti vienu iš jų! Ar išgyvensi pasaulio pabaigą jaudinančiuose zombių žaidimuose? Žaisk juos visus nemokamai puslapyje FunnyGames!

Žymės

Atgalinis ryšys