home icon
Loginiai
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Mahjong žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 67 skirtingus Mahjong žaidimai, pavyzdžiui, Sujungtas Mahjong & Tiles of the Unexpected

Žaisk geriausius mažongo žaidimus internete nemokamai ir išspręsk plytelių dėliones

Mažongo žaidimai yra įtraukiantys plytelių žaidimai, kurie naudoja tradicines kinų žaidimo mažongo plyteles. Šiame puslapyje rasi tokius mažongo žaidimus, kurių stilius vadinamas mažongo pasjansu ar Šanchajaus pasjansu, nes, kitaip nei originaliuose keturių ar trijų žaidėjų stalo žaidimuose, šias kompiuterizuotas versijas žaidėjai dažniausiai žaidžia po vieną. Nemokamuose mažongo žaidimuose, kuriuos surinkome šiame puslapyje, 144 plytelės išdėliotos įvairiais raštais, dažniausiai susidedančiais iš kelių sluoksnių. Tavo tikslas yra rasti atitinkančias poras ir jas nuimti nuo stalo.

Kaip žaisti mažongo pasjanso plytelių žaidimus

Atsargiai įsižiūrėk į plytelių raštą ant stalo. Pamatysi daug plytelių su simboliais ir kinų rašmenimis. Plytelės gali būti suskirstytos į tris tipus: paprastos plytelės, garbės plytelės ir papildomos plytelės. Paprastos plytelės yra sunumeruotos nuo 1 iki 9 ir yra trijų rūšių: taškai, bambukai ir simboliai. Garbės plytelės neturi jokios sunumeruotos sekos. Jos yra dviejų rūšių: keturi vėjai ir trys drakonai. Papildomos plytelės susideda iš keturių skirtingų gėlių plytelių ir keturių metų laikų.

Net jei pirminiame žaidimo išdėliojime pastebėsi daug atitinkančių porų, gali pasirinkti tik tas stačiakampes plyteles, kurios yra laisvos bent viena ilgąja kraštine. Be to, negali rinktis plytelių, kurios yra visiškai ar dalimi uždengtos kitų plytelių. Pašalink plytelių sluoksnius rasdamas poras, kurias gali nuimti. Kiekviena rasta pora dings nuo stalo. Kai kurie mažongo žaidimai duos užuominų ir leis tau permaišyti plyteles, jei užstrigsi, bet kartais tai, kad nebėra kur eiti, reiškia, kad pralaimėjai. Ar turi įgūdžius, kurių reikia planuoti į ateitį ir pasirinkti tinkamas poras? Sėkmės žaidžiant mūsų šaunius 2D ir 3D mažongo žaidimus! Mes turime nemokamų internetinių žaidimų su teminėmis plytelėmis bei su klasikinių mažongo pasjansu, taigi tau belieka tik išsirinkti!

Related categories