home icon
Automobilių
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Parkavimo Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 21 skirtingus Parkavimo Žaidimai, pavyzdžiui, Parking Fury & Toy Cars Online

Žaisk nemokamus parkavimo žaidimus internete ir išmok pastatyti automobilį

Žaisk geriausius internetinius parkavimo žaidimus ir tapk parkavimo profesionalu! Parkavimas yra vienas didžiausių iššūkių, kai reikia laikyti vairavimo egzaminą. Jis reikalauja erdvės suvokimo ir patirties, kad pavyktų viską atlikti teisingai! Gali būti tikras, kad su mūsų parkavimo žaidimais būsi pasiruošęs bet kokiai kliūčiai, kuri gali pastoti tau kelią. Ar tai būtų lygiagretus parkavimas, ar reikėtų atbulomis įvaryti mašiną į siaurą erdvę, mes viskuo pasirūpinsime!

Mėgaukis geriausiais mašinų parkavimo žaidimais nemokamai

Mes turime puikių paukščio skrydžio vaizdo 2D parkavimo žaidimų ir nuostabių 3D vairavimo ir parkavimo iššūkių. Užvesk variklį ir atbulomis išvažiuok iš aikštelės. Sek paskui rodykles, kad rastum savo tikslą. Turėsi nardyti pro daugybę kliūčių, paskleistų per užkimštą plotą. Saugokis pėsčiųjų ir kitų mašinų. Juk nenori įbrėžti savo mašinos dažų ar įlenkti kieno nors prabangaus sportinio automobilio! Kai rasi teisingą stovėjimo vietą, apsuk savo mašiną ir sustok tiksliai tarp nupieštų linijų. Atlikai tobulą manevrą? Šaunu! Metas kitam iššūkiui!

Parkuok didžiules transporto priemones mūsų autobusų ir vilkikų parkavimo žaidimuose

Jei parkuoti automobilius tau yra juokų darbas, ką manai apie didesnį iššūkį? Dundėk siauromis miesto gatvelėmis didžiuliu mokykliniu autobusu ar sunkiu sunkvežimiu nesukeldamas eismo įvykių. Sek nuorodas link parkavimo aikštelės ir pažiūrėk ar gali saugiai pristatyti šitą didžiulę transporto priemonę stovėjimo aikštelėje lygiai taip pat lengvai. Turbūt esi parkavimo genijus! Sukis ir išbandyk savo įgūdžius mūsų didelėje nemokamų internetinių parkavimosi žaidimų kolekcijoje!

Related categories