home icon
Kova
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Tankų Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 27 skirtingus Tankų Žaidimai, pavyzdžiui, Bist.io & 1941 Frozen Front

Žaisk geriausius tankų žaidimus internete ir valdyk galingus šarvuočius

Tankų žaidimai yra populiarus kovos žaidimų pogrupis. Vairuok šiuos galingus karinius šarvuočius ir susprogdink priešus savo patrankomis. Mūsų milžiniškoje kolekcijoje rasi 2D tankų labirintuose žaidimus, tankų kovas keliems žaidėjams ir nuostabią 3D tankų žaidimų kolekciją, kurioje bus ir istorinių tankų modelių, ir futuristinių transporto priemonių iš mokslo fantastikos.

Žaisk tankų žaidimus nemokamai ir vairuok tikroviškus karinius tankus mūšio lauke

Tam, kad būtų sukurtas šiuolaikinio tanko modelis, reikėjo trijų išradimų. Visų pirma, ant jo viršaus turėjo būti įmanoma įtaisyti konstrukciją, skirtą apšaudymui, pavyzdžiui, didelio kalibro ginklų bokštelį arba besisukančią patranką. Tankas taip pat privalėjo turėti galingą vidaus degimo variklį, kuris gebėtų išjudinti šią sunkią mašiną. Galiausiai, vikšrinių varytuvų išradimas leido koviniams tankams judėti visų tipų žemės paviršiais. Modernūs tankai pirmąkart plačiai pritaikyti Pirmojo pasaulinio karo metu. Vėliau buvo sukurti pažangesni tankų modeliai, kurie buvo naudojami puolimui ir gynybai Antrojo pasaulinio karo metu.

Pirmasis video žaidimas tankų tema buvo išleistas 1974-aisiais metais ir vadinosi “Tank!”. Žaidime reikėjo manevruoti tanką per labirintą ir pašalinti savo taikinius stengiantis į nieką neatsitrenkt. Šis tankų žaidimas padarė įtaką daugybei tankų žaidimų ir netgi patys naujausi 3D tankų žaidimai yra grįsti panašiu taktinės kovos principu, kuomet reikia slėptis už sienų ar kitų užtvarų priedangai. Naršyk po mūsų puikų nemokamų tankų žaidimų katalogą ir rask savo mėgstamiausią žaidimą!

Related categories