home icon
Mergaitėms
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Mažylių žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 46 skirtingus Mažylių žaidimai, pavyzdžiui, Sweet Baby Girl Cleanup Messy House & Baking Apple Cake

Žaisk mūsų nemokamus mažylių žaidimus ir tapk geriausiu mažylių prižiūrėtoju pasaulyje!

Žaisdamas žaidimus iš mūsų mažylių žaidimų kolekcijos, gali išmokti, ką reiškia prižiūrėti mažytį kūdikį. Nors jie atrodo labai mieli, kūdikių auginimas nėra toks lengvas dalykas. Verkimas, netvarkingas valgymas ir neįtikėtinai nešvarios sauskelnės taip pat yra dalis mažylio auginimo proceso. Ar gali palengvinti mamyčių ir tėvelių atsakomybę, prižiūrėdamas jų naujagimius ir ūgtelėjusius vaikus?

Mėgaukis linksmais mažylių žaidimais mergaitėms ir berniukams

Mažyčiai kūdikiai gali padaryti tiek nedaug, o truputį ūgtelėjusiems vaikams taip reikia priežiūros, kad jie nepatektų į pavojingas situacijas. Ar esi pasiruošęs pagrindiniam vaikų prižiūrėjimo iššūkiui? Padėk mamytėms ir tėveliams rūpintis jų mažais sūneliais ir dukrytėmis. Išmaudyk mažylius ir rūpestingai išmuiluok jų gležnus plaukučius su specialiu kūdikių šampūnu. Duok mažyliui vonios žaislų, kad jis turėtų kuo užsiimti. Kai sausai iššluostysi kūdikį rankšluosčiu, bus pats laikas uždėti jam švarias sauskelnes. Dabar tu jau pasiruošęs aprengti mažylį pačiais gražiausiais drabužėliais. Nuvesk vaikutį į darželį, kur jis galės leisti laiką ir žaisti su kitais mažyliais. Tuo metu tu gali paruošti valgio. Kūdikis gali pridaryti daug netvarkos valgydamas, nepaisant to labai svarbu jį pavalgydinti, kad vaikas galėtų užaugti didelis ir sveikas. Po kurio laiko daug prisižaidęs mažylis pagaliau taps mieguistas - laikas miegoti (o tau laikas pasimėgauti tyla ir ramybe). Šiltai apkamšyk kūdikį švelniais užklotais, kad tavo mažam džiaugsmeliui būtų šilta. Puikiai padirbėta, superauklyte!

Related categories