home icon
Žaidimai keliems
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Žaidimai dviems rinkinį! Čia gali rasti net 88 skirtingus Žaidimai dviems, pavyzdžiui, Fireboy and Watergirl 1 & Money Movers 1

Žaisk geriausius dviejų žaidėjų žaidimus su draugais

Žaidimai dviems yra puikūs būdas praleisti laiką su draugais. Jie skiriasi nuo žaidimų keliems žaidėjams, nes vienu metu žaidime dalyvauja ne daugiau kaip du žmonės. Pakviesk draugą žaisti ir susikurkite skirtingus žaidimo veikėjus. Kas bus antras žaidėjas tavo žaidime? Su savo žaidimo partneriu galėsi varžytis koviniuose ar šaudymo žaidimuose, o galbūt kartu dėliosite dėliones veiksmo kupinuose bendradarbiavimo žaidimuose?

Smagūs žaidimai dviems su bendravimo elementais

Išbandyk nuostabius žaidimus dviems ir leiskis į nuotykius žaisdamas tokius žaidimus kaip Fireboy and Watergirl arba Money Movers. Šiuos žaidimus gali žaisti ir pats valdydamas abu žaidėjus vienu metu – tai būtų nemenkas iššūkis, tačiau bus linksmiau, jei žaisti kartu pasikviesi draugą. Prisitrauk papildomą kėdę prie stalo, kad abu galėtumėte pasiekti klaviatūrą, ir pirmyn! Vieną veikėją galėsi valdyti naudodamas WASD mygtukus, o kitą – naudodamas rodyklių mygtukus. Vesk jūsų herojišką duetą pirmyn per iššūkių kupinus žaidimo lygius. Kliūtis įveiksite tik dirbdami kaip viena komanda – tad neužmirkite padėti vienas kitam žaidimo metu!

Nugalėk savo varžovus vaikams skirtiems dviejų dalyvių konkurenciniuose žaidimuose

Konkurenciniuose žaidimuose skirtuose dviems žaidėjams tavo partneris bus tavo priešininkas. Jūs galėsite išbandyti savo jėgas bokso mače, stalo žaidime, arba Worms stiliaus karo žaidime, kuriame galėsite apmėtyti vienas kitą bombomis. Ar gali pranokti savo draugus šiuose strateginiuose ir kovos žaidimuose? Smūgiuokitės ir šaudykite vienas į kitą ir pažiūrėkit, kuris iš jūsų laimės daugiau mačų. Žaidimai smagiausi, kuomet žaidi kartu su draugais, tad praleisk laiką linksmai žaisdamas prikaustančius žaidimus iš mūsų kolekcijos!

Related categories