home icon
Automobilių
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Motociklų Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 22 skirtingus Motociklų Žaidimai, pavyzdžiui, Moto X3M & Real MTB Downhill 3D

Žaisk geriausius online motociklų žaidimus nemokamai FunnyGames svetainėje

Sveikas atvykęs į mūsų geriausių nemokamų motociklų žaidimų kolekciją. Žaisdamas šiuos žaidimus galėsi vairuoti įvairiausius galingus motociklus ir atlikti įspūdingus šuolius ir akrobatinius triukus. Lenktyniauk važiuodamas lauko keliu, skriek greitkeliu ir įvykdyk įvairiausius riboto laiko motociklų iššūkius! Šie kvapą gniaužiantys motociklų žaidimai skirti tik bebaimiams nuotykių ieškotojams!

Mėgaukis mūsų prikaustančiais motociklų žaidimais ir nesudaužyk savo motociklo!

Vairuok įvairiausius motociklų modelius: nuo bekelės motociklų, iki motociklų su lopšiu. Lenktyniauk važiuodamas greitkeliu ir stenkis išvengti susidūrimo su kitais automobiliais. Žaisdamas bekelės motociklų žaidimus važiuok žvyrkeliu padangoms taškant purvą į visas šalis ir stenkis nenuslysti nuo kelio. Sėkmingai įveikęs trasą galėsi užsidirbti pinigų. Stenkis atlikti visus privalomus taisymo darbus arba pakeisk transporto priemonę tarp skirtingų turų, kad pagerintum variklį, droselį, padangas ar kitas motociklo dalis.

Atlik stulbinančius akrobatinius triukus žaisdamas motokroso ir “Trial” tipo motociklų žaidimus

Mūsų “Trial” tipo ir motokroso žaidimuose galėsi atlikti įvairiausius stulbinančius akrobatinius triukus. Greitai leiskis per trasos kilpas ir rampas, kad pašokęs galėtum atlikti kvapą gniaužiančius triukus. Stenkis nusileisti ant dviejų ratų, kad greitai galėtum atgauti pusiausvyrą. Stenkis nepaslysti, atsitrenkti ar apsiversti aukštyn kojom ir nusileisti ant kito motociklininko galvos. Net ir dėvint šalmą motociklų avarijos gali būti mirtinos. Neleisk savo motociklui susprogti važiuojant ir šokinėjant per trasą viename iš žaidimų iš mūsų įspūdingos kolekcijos. Smagiai praleisk žaisdamas motociklų žaidimus!

Related categories