home icon
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Automobilių Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 206 skirtingus Automobilių Žaidimai, pavyzdžiui, Moto X3M & Real City Taxi Simulator

Didžiausia nemokamų mašinų žaidimų kolekcija

FunnyGames gali rasti didžiulę nuostabių internetinių mašinų žaidimų kolekciją! Šiame puslapyje rasi daugybę žaidimų su savo mėgstamiausiomis transporto priemonėmis, bet mūsų mašinų žaidimų kolekcija ties tuo neapsiriboja. Išbandyk mūsų panašią Vairavimo žaidimų kategoriją greitoms mašinų gaudynėms ir raliams arba mūsų Mašinų parkavimo žaidimų puslapį smagiems visokių rūšių parkavimo iššūkiams. Taip pat turime ir daug puikių 3D policijos gaudynių, vietovės lenktynių ir mašinų triukų žaidimų mūsų 3D žaidimų kolekcijoje. Taigi jei tau patinka mašinos, stabtelėk FunnyGames ir prasilėk šauniausiuose automobilių turnyrų, mašinų pritaikymo, pagražinimo ir triukų žaidimuose.

Automobilių modeliavimo ir vairavimo žaidimai

Mūsų puikioje nemokamų žaidimų kolekcijoje su mašinomis gali nuveikti labai daug dalykų. Išsirink transporto priemonę ir pradėk keisti jos įvaizdį. Gali pakeisti ratus, dažų spalvą, ratlankių gaubtus, variklį ir pakabą. Gali pridėti lipdukų, šaunių šviesų ir daug daugiau, kad sukurtum nuostabią ir unikalią transporto priemonę. Prisijunk prie įvairių 2D ir 3D mašinų lenktynių ir nugalėk varžovus, kad užsidirbtum pinigų. Uždirbtus pinigus naudok pagerinti savo mašiną kitoms lenktynėms arba dar kartą sužaisk praeitas lenktynes su naujai patobulinta transporto priemone, kad pakeltum savo reitingą ir uždirbtum dar daugiau. Žaisk realistiškas daugelio žaidėjų mašinų lenktynių simuliacijas ir tapk sėkmingu profesionalios lenktynių komandos vadovu. Pasirink labiausiai patinkančius vairuotojus ir dirbk su geriausiais inžinieriais, kad atrakintum naujų inovatyvių technologijų. Sutriuškink kitas mašinas mirtinose lenktynėse, kuriose leidžiama šaudyti ir atsitrenkti į priešininkus, arba dalyvauk pavojingame miesto šonaslydžio iššūkyje su fantastiškomis, dailiomis ir greitomis mašinomis. Pasiruošk šauniausiems internete mašinų žaidimams FunnyGames!

Related categories