home icon
Loginiai
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Viktorinų žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 27 skirtingus Viktorinų žaidimai, pavyzdžiui, Quizzland & Love Tester

Patikrink savo žinias žaisdamas mūsų nemokamus viktorinos žaidimus

Pasiruošk žaibiškai paspausti atsakymo mygtuką, nes atėjo metas patikrinti tavo žinias šiuose nemokamuose viktorinos žaidimuose. Išsirink vieną iš daugybės viktorinos žaidimų ir išbandyk savo jėgas atsakinėdamas į viktorinos klausimus. Galbūt esi TV viktorinų mėgėjas? Tapk žaidimo dalyviu ir priimk iššūkį atsakyti į visus žaidimo vėdėjo klausimus! Čia rasi gausybę viktorinų sporto, geografijos, naminių gyvūnėlių, pop žvaigždžių ir kitų įžymybių tematika bei daug kitų. Išbandyk savo analitinio mąstymo įgūdžius žaisdamas loginių dėlionių viktorinas arba iššūkių kupinas viktorinas iš “The Impossible Quiz” serijos.

Žaisk geriausius edukacinius viktorinų žaidimus vaikams

Naršyk mūsų puikiame žaidimų rinkinyje ir rask viktorinų temas iš sričių, kuriose norėtum praplėsti savo žinias. Čia rasi daugybę viktorinų mokyklinėmis temomis - žaisdamas šiuos viktorinų žaidimus galėsi išmokti pasaulio šalių vėliavas arba sukaupti geografijos žinių apie kiekvieną pasaulio kampelį. Ar gali atpažinti žemėlapyje visas pasaulio valstybes, upes, kalnus ar įžymius paminklus? Patikrink savo bendrąsias žinias. Pabaigęs žaidimą, galėsi jį sužaisti darkart, kad patikrintum, kaip gerai atsimeni, ką išmokai. Jei pirmą kartą žaidžiant nepavyko laimėti, tau tikrai pavyks iškovoti prizą žaidžiant dar kartą!

Linksmi viktorinų žaidimai, humoro serijos ir daugiau

Mes taip pat turime daugybę viktorinų, kurioms laimėti reikės pasitelkti humorą, o ne sausas žinias, pavyzdžiui, viktorinų žaidimus iš “The Impossible Quiz” serijos. Įdėmiai perskaityk viktorinos klausimus ir pabandyk išsirinkti teisingą atsakymą. Tačiau neapsigauk! Atsakymų pasirinkimai gali pasirodyti apgaulingai paprasti, tačiau žaidimuose iš šios žaismingos serijos viskas yra ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio! Kaip toli tau pavyks pasistūmėti šiuose linksmuose viktorinų žaidimuose? Jei nežinai atsakymo, tiesiog pabandyk spėti!

Related categories