FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių .io žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 86 skirtingus .io žaidimai, pavyzdžiui, Paper.io 2 & Happy Snakes

Ištyrinėk geriausią IO žaidimų sąrašą FunnyGames svetainėje!

Funny-Games gali rasti geriausią internetinę nemokamų .io žaidimų kolekciją. „Taškas io“ žaidimai yra žanras realiame laike vykstančių daugelio žaidėjų naršyklių žaidimų, kuriuose reikia kautis su kitais žaidėjais mūšio lauke ir išlikti gyvam kiek galima ilgiau. Dažniausiai pradedi būdamas mažas, bet žaidžiant ilgiau rinksi kauliukus ir nugalėsi sutiktus priešus – šitaip palaipsniui augsi didesnis ir stipresnis. Ar gali tapti absoliučiai milžiniškas? Mūsų .io žaidimų kataloge yra tokia klasika kaip Agar.io, Snake.io ir Slither.io. Kaip ilgai sugebėsi išlikti arenoje?

Nemokami IO žaidimai, aprėpiantys visokius žanrus

„Taškas io“ žaidimai aprėpia platų pasirinkimą įvairių žaidimų žanrų: nuo gyvačių žaidimų, iki šaudymo ir kamuolių žaidimų. Ar sėlini per daugybės žaidėjų areną kaip plūduriuojanti ląstelė, alkanas šviečiantis kirminas, tankas ar boksininkas, pati idėja dažniausiai labai panaši. Rink kauliukus, kad užaugtum didesnis ir pabandyk užklupti kitus žaidėjus. Jei gali juos nugalėti, gali juos suvalgyti ir įgauti dalį jų galios. Tai padidins tavo dydį, turėsi geresnius ginklus, didesnę atsparą atakoms ir t.t. Kai pakilsi į lyderių lentelės viršų, kiti žaidėjai turbūt bėgs nuo tavęs, ieškodami priedangos... Nors kai kurie žaidėjai gali vis tiek apsispręsti taikytis į tave, ieškodami trumpesnio kelio į lyderio poziciją!

Suburk komandą su savo draugais šiuose šauniuose IO žaidimuose

Tau ne visuomet reikės apsiginti nuo pilnos arenos priešų vienam. Nors šie žaidimai yra konkurencingi, kooperacija žaidžiant irgi yra galima. Nemažai „taškas io“ žaidimų leidžia suburti komandą su kitais žaidėjais. Šitaip galite dirbti kartu, kad iš pasalų užpultumėte net pačius didžiausius žaidėjus. Kad ir koks būtų tavo dydis ir nesvarbu, ar į areną žengi vienas, ar būdamas komandos dalimi, tau reikės viso tavo sumanumo ir sugebėjimų, kad išliktum gyvas brutaliame daugelio žaidėjų .io žaidime. Taigi pasirink slapyvardį, ženk į mūšio lauką ir pradėk savo kelionę į lyderių lentelės viršų!

Related categories