home icon
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Valčių zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 11 skirtingus Valčių zaidimai, pavyzdžiui, Raft Shark Hunting & World of Warships

Žaisk įvairiausius laivų žaidimus

Visi laive! FunnyGames svetainėje rasi didžiulę smagių laivų žaidimų kolekciją. Čia galėsi plukdyti keleivius jachta ar keltu, dalyvauti būriavimo ar irklavimo regatose arba kovoti kvapą gniaužiančiuose laivų mūšiuose. Čia žaisdamas galėsi valdytį milžinišką kruizinį laivą su didžiule įgula arba vienas leistis upe savo mažoje žvejybos valtyje. Naršyk po mūsų katalogą ir žaisk geriausius laivų žaidimus nemokamai!

Mėgaukis mūsų kvapą gniaužiančiais laivų lenktynių ir mūšių žaidimais

Išbandyk savo jėgas žaisdamas vieną iš gausybės laivų lenktynių žaidimų ir didžiuliu greičiu skrosk vandenį kateriu ar burlaiviu. Atsargiai apiplauk akmenis ir praplauk pro visus trasos plūdurus prieš apsukdamas laivą finišo tiesiosios link. Mūsų laivų mūšių žaidimuose judėjimo greitis ir laivo manevravimo įgūdžiai nulems, ar tau pavyks išvengti priešo atakos. Stenkis prisiartinti prie priešų, kad būtum patogioje pozicijoje, iš kurios savo patrankomis galėtum susprogdinti jų laivą. Mūsų rinkinyje rasi laivų mūšio žaidimus piratų ar karinės laivybos tema vienam ar keliems žaidėjams.

Įgyk naujų įgūdžių mūsų laivų priplukdymo ir švartavimo žaidimuose

Čia taip pat rasi gausybę žaidimų, kuriuose turėsi priplukdyti laivą į prieplauką į nieką neatsitrenkdamas. Plukdyk savo laivą per laivų pilną uostą ir stenkis neatsitrenkti į kitus laivus. Rask tinkamą vietą ir atsargiai manevruodamas laivą prisiartink prie molo, kad galėtum saugiai prisišvartuoti. Smagiai leisk laiską žaisdamas šiuos ir daugybę kitų laivų žaidimų nemokamai!

Related categories