home icon
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Kova žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 363 skirtingus Kova žaidimai, pavyzdžiui, Castle Defense Online & Tower Defense HD

Žaisk geriausius internetinius kovojimo žaidimus

Mes turime visokių rūšių šaunių kovojimo žaidimų, kurie laukia tavęs FunnyGames svetainėje! Nugalėk priešininkus visokių rūšių išprotėjusiose kovose, nuo Rytų kovos menų turnyrų iki gatvės barnių, nuo karo žaidimų iki kariuomenės mūšio misijų. Nesvarbu, ar gali naudoti ginklus, ar kovoti tik rankomis, šiuose žaidimuose smurtas yra mirtinas. Ar gali apsiginti nuo užpuolėjų, smogdamas atgal taikliais smūgiais?

Šaunūs Rytų kovos menų ir kovos kumščiais žaidimai

Rytų kovos menų žaidimai buvo populiarus žanras nuo pat arkadinių kovos žaidimų dienų. Šiuose žaidimuose gali išbandyti visokių rūšių kovos menus iš viso pasaulio. Pabandyk parblokšti savo oponentą bokso ringe viename iš mūsų daugybės boksavimosi žaidimų. Kituose, gynybos, žaidimuose turėsi naudoti savo Kung Fu judesius ar karate kirčius, kad nugalėtum kitus kovotojus iki kol jie pasiduos. O jeigu taptum apsukria nindze? Griebk kardą ir parodyk mums savo įgūdžius įveikdamas visus priešus, kurie drįsta pastoti tau kelią! Pakelk savo lygį ir tapk nenugalima kovos mašina!

Nemokami internetiniai kovojimo žaidimai su kariais, monstrais ir dar daugiau!

Jei mieliau kautumeisi ginklais nei kumščiais, sutelk savo karius į vieną iš mūsų daugybės kariuomenės temos kovojimo žaidimų. Vesk savo armiją į mūšį ir kovok su priešų jėgomis. Patobulink įrangą, kurią naudoja tavo kariai ir vesk savo vyrus į pergalę. Nesvarbu, ar kovoji su bangomis monstrų, demonstruoji savo sugebėjimus ir kovos dvasią dziudo kovoje, ar laimi kišeninių monstrų mūšį, mes turime geriausius internetinius kovojimo žaidimus būtent tau! Pasiruošk kovoti!

Related categories