home icon
Automobilių
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Taksi vairuotojas rinkinį! Čia gali rasti net 14 skirtingus Taksi vairuotojas, pavyzdžiui, Miami Taxi Driver 3D & Real City Taxi Simulator

Žaisk greito tempo taksi žaidimus nemokamai ir skriek tarsi vėjas

Lėk per miestą žaibišku greičiu žaisdamas žaidimus iš mūsų veiksmo kupinų taksi žaidimų kolekcijos. Jeigu esi vairuotojas, kuris moka važiuoti greitai, ir puikiai pažįsti visas miesto gatveles ir skersgatvius, šok į taksi automobilį ir pradėk savo taksi vairuotojo karjerą Funny-Games svetainėje! Važiuok miestu ir dairykis žmonių, kurie nori išsikviesti taksi. Radęs klientus, privažiuok prie jų, kad jie galėtų įsėsti į automobilį. Ar žinai patį greičiausią kelią link jų tikslo? Patikrink kelią žemėlapyje arba sek rodykles ir nuvežk savo klientus į oro uostą, traukinių stotį arba jų viešbutį. Jeigu greitai pavyks įveikti atstumą, galbūt tau bus dosniai atsilyginta arbatpinigiais! Mes turime įvairiausių puikių taksi žaidimų, įskaitant ir kelis 3D taksi nuotykių žaidimus!

Mėgaukis mūsų taksi vairavimo žaidimais ir nuvežk kuo daugiau keleivių

Taksi automobiliai yra dažnai pasitelkiami vykdant privačias ar trumpas keliones. Modernaus taksi pirmtakai yra arklių vežimai, kurių pirmieji modeliai buvo varomi keliais arkliais. Vėlesni arklių vežimai, kurie buvo skirti gabenti žmones, įprastai turėjo du ratus ir juose buvo įkinkytas tik vienas arklys. Žmonės šiuos arkliais varomus vežimus samdė tam, kad įveiktų atstumus, kurie buvo per ilgi ar per daug varginantys eiti pėsčiomis. Žodis “taksi” yra kilęs nuo taksometro, kuris yra mažas prietaisas, naudojamas kelionės kainos paskaičiavimui. Sėsk į vairuotojo vietą ir prisisek diržą! Pervežk kuo daugiau žmonių ir stenkis užsidirbti pakankamai pinigų, kad įvykdytum kiekvieno žaidimo lygio tikslus. Linksmai leisk laiką žaisdamas nemokamus taksi žaidimus iš mūsų šaunios kolekcijos!

Related categories