home icon
Judrieji
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Statybų zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 58 skirtingus Statybų zaidimai, pavyzdžiui, GrindCraft & Pixelcraft Differences

Žaisk geriausius nemokamus statybos žaidimus internete ir konstruok šaunius dalykus

Žaisk žaidimus iš milžiniškos smagių ir kūrybingų statybų žaidimų kolekcijos ir statyk įvairiausius nuostabius statinius. Čia galėsi sukonstruoti tiltą, kuriuo sunkvežimiai ir automobiliai galės pervažiuoti pavojingus tarpeklius ar upes. Žaisdamas šiuos žaidimus tu taip pat galėsi plėsti miesto infrastruktūrą konstruodamas naujas keturšales ar žiedines sankryžas, kurios pagerins susisiekimą tarp skirtingų pastatų. Sukonstruok ir atlik saugumo testus naujoms ir neįprastoms transporto priemonėms, pavyzdžiui, skraidančioms mašinoms ar keistiems dviračiams. Naudodamas statybinius blokelius pasistatyk pilį, miestą ir net naują pasaulį žaisdamas “Minecraft” įkvėptus konstrukcinius žaidimus iš mūsų katalogo. Naršyk po žaidimų katalogą ir pamatysi, kokius nuostabius objektus tu galėsi sukonstruoti!

Tiesk tiltus ir kelius mūsų iššūkių kupinuose statybų žaidimuose

Žaidimai, kuriuose galima tiesti kelius ir statyti tvirtus tiltus, yra vieni populiariausių konstrukcinių žaidimų. Prieš pasinerdamas į statybos projektą, žaidimo meniu peržvelk, kokias statymo priemones ir išteklius galėsi naudoti, kad galėtum tinkamai pasirinkti statybines medžiagas ir neviršyti projekto biudžeto. Kaip geriausiai spręsti infrastruktūros problemą, su kuria yra susidūręs tavo miestelis? Projekto pradžioje gali sukurti tilto rėmo konstrukciją arba kelio, kurį planuoji tiesti, maršrutą. Stenkis statyti ilgaamžiškas ir tvirtas konstrukcijas. Darbas nebus atliktas gerai, jeigu tavo tiltas sugrius, vos tik juo pradės važiuoti pirmasis automobilis!

Mėgaukis mūsų smagiais blokelių statymo ir griovimo žaidimais ir dar daug kitų!

Žaisdamas mūsų blokelių statymo žaidimus galėsi perkelti ar sukrauti vieną ant kito statybinius blokelius valdydamas keliamąjį kraną ar kompiuterio pelę. Rinkdamasis blokelius gerai įvertink jų formas ir medžiagas, iš kurių jie pagaminti, kad tavo statinys nesugriūtų. Šiuose žaidimuose tu galėsi tiesti kelius, tiltus, statyti dangoraižius arba atlikti griovimo darbus. Jeigu tave domina inžinerija, turime kaip tik tau skirtų žaidimų!

Related categories