home icon
Automobilių
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Triukų zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 22 skirtingus Triukų zaidimai, pavyzdžiui, City Car Stunt 2 & City Car Stunt 4

Žaisk žaidimus iš didžiulės triukų žaidimų kolekcijos nemokamai

Žaisdamas žaidimus iš šio milžiniško triukų žaidimų rinkinio galėsi išmokti nuostabių akrobatinių triukų vairuodamas motociklą, automobilį, keturratį, dviratį, mopedą ir dar daug kitų transporto priemonių! Sėsk už vairo ir lėk didžiuliu greičiu per trasos posūkius ir kilpas. Važiuodamas per rampą stenkis pakilti kuo aukščiau į orą, kad sėkmingai įvykdytum šuolį. Kai tavo ratai pakils nuo rampos, galėsi atlikti įvairiausius akrobatinius triukus. Jei vairuoji motociklą, gali pakilti nuo sėdynės ir išmetęs kojas į orą atlikti “Supermeno” triuką. Neužmiršk prisitraukti atgal prie sėdynės prieš nusileisdamas ant žemės! Taškai, kuriuos uždirbai atlikdamas triukus, bus įskaičiuoti tik sėkmingai nusileidus ant žemės.

Mėgaukis kvapą gniaužiančia akrobatinių triukų žaidimų kolekcija, kurioje rasi automobilius, motociklus ir dar daug kitų!

Vairuok automobilį ar ketrurratį arenoje ir įveik kliūtis skriedamas ore. Jei turi pakankamai laiko, gali užsidirbti papildomų taškų atlikdamas salto ar kitus triukus. Čia rasi žaidimų, kuriuose galėsi važiuoti ant vieno rato ar įvykdyti drąsius šuolius motociklu arba surengti akrobatinių triukų šou plojančiai miniai. Mes taip pat turime daugybę nuostabių 3D akrobatinių triukų vairavimo žaidimų, kuriuose tu galėsi lenktyniauti trasoje vairuodamas vieną iš daugybės puikių sportinių automobilių ar kitų transporto priemonių. Ar esi pasiruošęs mesti iššūkį mirčiai? Smarkiai įsikibk vairo ir nustebink auditoriją atlikdamas neįtikėtinus šuolius iš mūsų prikaustančių triukų žaidimų kolekcijos!

Related categories