home icon
Automobilių
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Sunkvežimių Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 34 skirtingus Sunkvežimių Žaidimai, pavyzdžiui, Blaze and Monster Machines: Dragon Island Race & Oddbods Monster Truck

Žaisk geriausius nemokamus sunkvežimių žaidimus internete Funny-Games svetainėje

Vairuok didžiausius ir galingiausius sunkvežimius smagiuose žaidimuose mūsų sunkvežimių žaidimų kolekcijoje. Sunkvežimiai yra sukurti pervežti visokių rūšių krovinius, taigi pakrauk viską į sunkvežimį ir užlipk laipteliais į vairuotojo kabiną. Nuo kelio traukinių ir 18 ratų puspriekabių sunkvežimių iki milžiniškų sunkvežimių – monstrų, visus juos rasi surinktus šiame katalogo puslapyje. Išsirink savo mėgstamiausias galingas transporto priemones ir riedėk!

Saugiai pristatyk savo krovinį mūsų smagiuose sunkvežimių lenktynių žaidimuose

Kai visos sunkios dėžės jau sukrautos tavo sunkvežimyje, tu esi pasiruošęs leistis į kelią. Kai kuriuose mūsų sunkvežimių vairavimo nuotykiuose lenktyniausi užimtame greitkelyje. Pasistenk nesukelti jokių eismo įvykių ir saugokis, kad tavo sunkvežimiui nepasibaigtų kuras. Kiti žaidimai išves tave į bekelę, kai turėsi pristatymus į tolimas vietas kalvose ar miškuose. Grubi vietovė gadina tavo padangas. Neleisk savo sunkvežimiui apsiversti! Jei tavo krovinys iškris iš sunkvežimio, aplink nebus jokių kranų ar krautuvų, kurie galėtų viską sukrauti atgal į tavo priekabą. Vairuodamas atsargiai ir pirkdamas savo sunkvežimiui patobulinimus, galėsi pabaigti kiekvieną važiavimą be nelaimių.

Mėgaukis smagiais sunkvežimių vairavimo žaidimais su gausybe skirtingų transporto priemonių!

Vis dėlto, mūsų sunkvežimių – monstrų žaidimuose visa esmė yra sukelti nelaimes ir sprogimus! Lenktyniauk per kliūčių pilną areną ir traiškyk transporto priemones, pastojusias tau kelią. Tavo tvirta pakaba ir stipri vamzdinio rėmo važiuoklė gali atlaikyti viską! Na... beveik viską. Jei vis tik sudaužysi savo mašiną, pabandyk vieną iš mūsų sunkvežimių žaidimų, kuriuose tavo tikslas yra nuvilkti sugedusias transporto priemones. Taip pat gali vairuoti greitosios pagalbos sunkvežimius, dyzelinius sunkvežimius ir dar daug kitų. Peržiūrėk daugybę mūsų sunkvežimių žaidimų ir rask sau naujus mėgstamiausius!

Related categories