home icon
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Nuotykių Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 413 skirtingus Nuotykių Žaidimai, pavyzdžiui, Fireboy and Watergirl 1 & Fireboy and Watergirl 5: Elements

Žaisk smagius nuotykių žaidimus nemokamai FunnyGames svetainėje

Čia galėsi mėgautis nuostabiu jaudinančių nuotykių žaidimų pasirinkimu. Nuotykių žaidimai yra įvairialypis žanras ir čia veiksmą diktuoja žaidimo siužetas. Ar gali padėti žaidimo veikėjams ištyrinėti jų aplinką? Leiskis į didingą kelionę, kurios metu ieškosi paslėptų lobių ir retų būtybių. Keliauk per safari, dalyvauk ekspedicijoje į kalnus arba žygiuok pavojingu miško keliu. Kelyje rasi slaptas šventyklas, keistas pabaisas, pavojingus laukinius žvėris ir dar daug visko! Ar esi pasiruošęs šiems stulbinantiems nuotykiams?

Patirk geriausius nuotykius žaisdamas kompiuterinius žaidimus nemokamai

Nuotykių žaidimai pirmąkart pasirodė septintajame dešimtmetyje, bet jie buvo visiškai kitokie nei šiais laikais. Patys seniausi nuotykių žaidimai buvo tekstiniai ir žaidėjas turėjo suvesti komandas kompiuterio klaviatūroje, kad galėtų pasistūmėti į priekį žaidime. Laikui bėgant, kompiuteriai tapo galingesni ir žaidimus papildė paveikslėliai. Taip gimė “rodyk ir spausk” žaidimo formatas: žaidėjas galėjo spustelėti ant daiktų ir pasirinkimų žaidimo aplinkoje ir taip progresuoti jų nuotykių kelionėje. Nuotykių žaidimai tapo dar labiau įtraukiantys, kuomet buvo sukurta 3D grafika.

FunnyGames svetainėje tu galėsi žaisti įvairiausius 2D ir 3D nuotykių žaidimus: nuo strateginių ir vaidmenų žaidimų iki kosmoso tyrinėjimo ir pabėgimo žaidimų. Kad ir ko beužsigeistumei, čia galėsi leistis į taip trokštamus nuostabius nuotykius. Naršydamas mūsų kataloge rasi nuotykių žaidimus išdėliotus pagal žanrą ir tavo mėgstamiausias veiklas.

Related categories