home icon
Kova
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Nindzės Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 28 skirtingus Nindzės Žaidimai, pavyzdžiui, Ninjago: Rebooted & VEX 4

Patirk jaudinančius nuotykius žaisdamas nindzių žaidimus nemokamai!

Čia rasi daugybę pritraukiančių žaidimų su nindzėmis. Nindzės geriau nei bet kas kitas moka šnipinėti, užsimaskuosti, infiltruotis ir žudyti. Šiuose veiksmo kupinuose nindzių nuotykių žaidimuose galėsi nukeliauti į Viduramžių Japoniją ir sužinoti legendomis apipintas Šinobi paslaptis! Laipiok sienomis ir kopk medžiais, kad pabėgtum nuo priešų, slėpkis šešėliuose ir nužudyk savo priešus svaidymo peiliais ar pučiamomis strėlėmis. Būdamas slaptuoju agentu, turėsi imtis negarbingų veiksmų tam, kad išgyventum. Prisėlink prie savo priešininkų ir smok su mirtinu tikslumu!

Žaisk geriausius nindzių žaidimus vaikams FunnyGames svetainėje

Tarsi vaiduokliai, nindzės juda tyliai ir nepastebimai. Šiuos kaukėtus karius gaubia paslapties šydas, tad nenuostabu, kad jie yra apipinti mitais ir legendomis liaudies mene. Pavyzdžiui, yra manoma, kad nindzės gali tapti nematomomis ir valdyti stichijas. Kai kuriuose mūsų žaidimuose tavo valdoma nindzė turės daugybę antgamtinių galių. Rink kardus, durklus ir strėles į savo ginklų kolekciją ir judėk nakties tamsoje tarsi šešėlis. Slėpkis tarp medžių ir šokinėk per namų stogus, kad prasmuktum pro sargybinius ir samurajus. Tavo priešai nepastebės, kaip tu prie jų artiniesi! Treniruokis tam, kad įvaldytum kovos menus ir Nindžiutsu meną. Žaidimo metu galėsi papildyti savo ginklų arsenalą magiškais ėjimais ir specialiomis atakomis. Žaisk mūsų nindzių žaidimus nemokamai ir tapk pagrindiniu herojumi savo nindzių nuotykiuose! Smagaus žaidimo!

Related categories