home icon
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Platfomų Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 309 skirtingus Platfomų Žaidimai, pavyzdžiui, Fireboy and Watergirl 1 & Fireboy and Watergirl 5: Elements

Žaisk žaidimus iš milžiniškos platformų žaidimų kolekcijos nemokamai

Platformų žaidimai yra šaunūs įgūdžių žaidimai, kuriuose tavo valdomas veikėjas šokinėja nuo vienos kabančios platformos ant kitos. Stenkis neįkristi tarp platformų. Po platformomis gali laukti mirtinais spygliais dengti spąstai arba gilus tarpeklis. Platformų žaidimai gali būti suskirstyti į kelis žanrus, kuriuos visus galėsi rasti mūsų plačiame įtraukiančių 2D ir 3D platformų žaidimų rinkinyje.

Mėgaukis veiksmo platformų žaidimais, dėlionų platformų žaidimais ir dar daug kitų

Nors žaidžiant dėlionių platformų žaidimus reikia šokinėti nuo vienos platformos ant kitos, pagrindinis įgūdis, kurio tau prireiks žaidžiant šiuos žaidimus, bus gebėjimas spręsti dėliones. Eik savo žaidėju ar žaidėjais į kitą langelį, stumk ir kelk objektus, spausk mygtukus ir nulenk rankenėles, kad aktyvuotum liukus, liftus ir slaptas angas. Ar tau pavyks rasti išėjimą kiekviename žaidimo lygyje? Mūsų nuotykių platformų žaidimuose tau reikės kopti per platformas, kad išvengtum spąstų, keliaujant per neįprastas kliūčių ir pavojų pilnas erdves. Veiksmo platformų žaidimai priklauso nuotykių platformų žaidimų kategorijai, tačiau žaidžiant šiuos žaidimus įprastai būna daugiau kovos ir šaudymo elementų. Daugiausiai šaudymo elementų rasi “Bėk ir šauk” platformų kategorijos žaidimuose, kuriuose galėsi šaudyti į savo priešus progresuodamas per žaidimo lygmenis.

Rask mėgstamiausius platformų žaidimus FunnyGames svetainėje

Platformų žaidimuose galėsi laisvai tyrinėti žaidimo aplinką, šokinėti per kliūtis žaidžiant nesibaigiančio bėgimo žaidimus, kuriuose ypač svarbu laiku atlikti judesius, kad pašalintum kliūtis, arba slinkti ekranu stengiantis nenukristi už ekrano ribų. Rinkis žaidimą iš mūsų katalogo ir smagiai praleisk laiką žaisdamas!

Related categories