home icon
Mergaitėms
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių gyvūnų žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 186 skirtingus gyvūnų žaidimai, pavyzdžiui, Butterfly Kyodai & Lovely Virtual Cat

Rink mielus naminius gyvūnus mūsų nemokamų internetinių gyvūnų žaidimų kolekcijoje

Čia, FunnyGames svetainėje, mes turime nuostabią gyvūnų žaidimų kolekciją, kurios žaidimus gali žaisti. Šiuose žaidimuose gali rinkti visus tuos mielus naminius gyvūnėlius, kurių kada nors norėjai. Rūpinkis savo gyvūnais, mokyk juos triukų, prižiūrėk juos ir aprenk mielais kostiumais arba vadovauk išgelbėtų gyvūnų prieglaudai. Yra tiek daug žaidimų ir tiek daug naminių gyvūnų, iš kurių gali rinktis! Mes turime visko: nuo tokių naminių gyvūnų kaip katės, šunys ir triušiai iki įvairių laukinių egzotinių gyvūnų kaip liūtai, tigrai, krokodilai ir žirafos. Jei myli gyvūnus, šitas žaidimų puslapis yra kaip tik tau!

Tapk veterinaru mūsų nemokamuose internetiniuose rūpinimosi gyvūnais žaidimuose

Ar užaugęs nori būti veterinaru? Mūsų rūpinimosi gyvūnais žaidimuose gali išmokti, ką reiškia vadovauti savo gyvūnų klinikai. Rūpinkis arkliais, kačiukais, šuniukais, paukščiais ir kitais gyvūnais. Sugirdyk jiems vaistus ir rūpinkis jų turimais sužeidimais. Gali išplauti ir iššukuoti jų kailį, kad išvalytum ir jie vėl atrodytų šilti ir minkšti. Kai visi gyvūnai jau išgydyti, dažniausiai gali juos aprengti visokiais mielais gyvūnėlių aksesuarais!

Gyvūnų simuliacijos ir gyvūnų fermos žaidimai

Mes taip pat turime didelę 3D gyvūnų simuliacijų žaidimų kolekciją, kuriuose gali patirti, ką reiškia klajoti miškais ir laukais būnant tigru, lape ir daugybe kitokių didelių ir mažų gyvūnų rūšių. Rink gyvūnus savo fermoje ar valdyk savo arklides, pilnas nuostabių arklių. Koks tavo mėgstamiausias gyvūnas? Panaršyk mūsų kolekciją ir tikrai rasi žaidimų būtent sau!

Related categories