home icon
Nuotykis
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Pabėgimo žaidimukai rinkinį! Čia gali rasti net 46 skirtingus Pabėgimo žaidimukai, pavyzdžiui, Escape Out & Bob The Robber 4: Season 2

Patirk jaudulį žaisdamas geriausius pabėgimo žaidimus

Pabėgimo žaidimai dar kartais vadinami pabėgimo iš kambario žaidimais. Žaidžiant šiuos strateginių žaidimų porūšio žaidimus svarbu išspręsti dėliones ir surinkti užuominas, kurios padės rasti kelią iš užrakinto kambario, laboratorijos, kalėjimo ar kitos uždaros erdvės. Apsidairyk aplink ir stenkis surasti naudingus įrankius kaip pavyzdžiui, vielas spynoms atrakinti, kopėčias ar netgi atsuktuvą ar skaitmeninę laikmeną. Ieškok tunelių, langų ar apleistų avarinio išėjimo kelių, kuriais sekant galbūt pavyks išeiti lauk. Pabėgimo žaidimai gali būti priskirti daugybei žanrų: nuo komiškų dėlionių, iki kraupių siaubo istorijų.

Rask išėjimą žaisdamas mūsų dėlionių pabėgimo žaidimus

Esi įstrigęs ir negali išeiti. Šiuose “Rodyk ir spausk” principu grįstuose pabėgimo nuotykiuose turėsi akylai ištyrinėti žaidimo erdvę, kad rastum naudingus įrankius ir užuominas. Jeigu tau pasiseks, rasi įrankius, kuriais galėsi išlaužti durų vyrius, arba galbūt tau pavyks rasti sąvaržėlių ir lipnią juostą, kurių dėka sėkmingai ištrūksti laukan. Eidamas pamatęs ant sienų užrašytus simbolius ir skaičius būtinai juos įsidėmėk - niekada negali žinoti, kada pravers šios užuominos!

Žaisk geriausius pabėgimo žaidimus nemokamai FunnyGames svetainėje

Čia rasi daugybę linksmų pabėgimo žaidimų, kurie tau padės atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius. Jeigu mėgsti siaubo filmus, tau patiks mūsų trilerių žanro pabėgimo žaidimai. Atrask pabėgimo kelią tik per plauką išvengdamas mirtino pavojaus žaisdamas įvairiausiose žaidimo erdvėse įskaitant apsėstus namus, apleistas kosmines stotis, baugias mokslo laboratorijas, kraupius rūsius ir daug kitų. Ar tau pavyks išlikti ramiam? Išėjimą rasi tik pasitelkęs visą savo išmonę!

Related categories