home icon
Mergaitėms
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Meilės zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 39 skirtingus Meilės zaidimai, pavyzdžiui, Love Tester & Bučkiai kontoroje

Žaisk pačius romantiškiausius meilės žaidimus internete nemokamai

Jei mėgsti romantines komedijas ir meiles istorijas, šie meilės žaidimai skirti kaip tik tau! Visus šiuos žaidimus jungia pats stipriausias jausmas planetoje - meilė! Šių žaidimų veikėjai įsimylės, eis į romantiškus pasimatymus, flirtuos ir stengsis slapčia vienas kitą pabučiuoti. Ar gali padėti sukurti laimingą pabaigą jų meilės istorijai? Čia rasi gausybę smagių meilės žaidimų su tavo mėgiamiausiais veikėjais iš “Disney” ir kitų animacinių filmukų.

Pasiruošk jaudinančiam pasimatymui žaisdamas mūsų mielus meilės žaidimus vaikams

Tavo veikėjas yra beprotiškai įsimylėjęs ir pakvietė savo simpatiją į pasimatymą. Jei viskas vyks pagal planą, galbūt per šį pasimatymą jie pirmąkart pasibučiuos! Jau buvo susitarta dėl pasimatymo dienos ir laiko ir tavo veikėjo širdis plaka smarkiau vien pagalvojus apie tai. Neerzink savo besijaudinančio veikėjo - dabar pats metas būti geru draugu. Padėk savo veikėjui išsirinkti dailią aprangą, pasimatymo vietą, išdekoruoti erdvę ir parinkti muziką, kuri padės sukurti romantišką atmosferą. Šis tobulas pasimatymas bus visą gyvenimą truksiančios gilios meilės pradžia. Tavo misija baigta. Puikiai padirbėta, Amūre!

Mėgaukis mūsų puikiais slapto bučinio ir meilės matuoklio žaidimais

Mūsų slapto bučinio žaidimuose galėsi tapti Amūru. Porelės stengiasi išlaikyti jų meilės romaną paslaptimi, tačiau jie labai nori vienas kitą pabučiuoti. Iš šono gali pasirodyti, kad jie tiesiog sėdi ir draugiškai šnekučiuojasi, bet kuomet būsi užtikrintas, kad jokie pašaliniai žmonės nežiūri, galėsi leisti jiems myluotis niekam nematant! Mūsų meilės matuoklio žaidimuose galėsi patikrinti, ar jūs tinkate vienas kitam. Sužinok, ar tu ir tavo simpatija būtumėte puiki pora ar uždelsto veikimo bomba. Meilė tvyro ore žaidžiant mūsų nemokamus meilės žaidimus!

Related categories