home icon
Judrieji
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Bejeweld Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 50 skirtingus Bejeweld Žaidimai, pavyzdžiui, 1001 Arabian Nights 7 & Candy Riddles

Mėgaukis geriausiais ir labiausiai užkrečiančiais brangakmenių žaidimais internete!

FunnyGames svetainėje rasi milžinišką bragakmenių žaidimų kolekciją. Šie žaidimai yra grįsti panašiu principu kaip plytelių dėliojimo žaidimai, kurie pirmą kartą buvo sukurti 2001-aisiais metais. Dabar tu gali dėlioti įvairiausias brangakmenių dėliones nemokamai savo naršyklėje! Sukeisk vietomis šalia esančius perlus, kol atsiras trijų vienodų brangakmenių eilutė ar stulpelis, ir stebėk kaip jie pradingsta iš žaidimo ekrano. Į atsivėrusius tuščius langelius įkris nauji brangakmeniai. Kiek surinksi taškų prieš pasibaigiant laikui?

Žaisk nemokamus bragakmenių žaidimus ir išsprogdink perlus!

Sukeisk vietomis spalvotus brangakmenius žaidimo ekrane, kad susikurtų trijų ar daugiau vienodų brangakmenių eilutė ar stulpelis. Vienodų brangakmenių eilutė pranyks iš žaidimo ekrano, o likę brangakmeniai nukris žemyn, taip sukurdami tuščius langelius naujiems brangakmeniams, krentanties iš viršaus. Jeigu tau pavyks surinkti keturių ar penkių vienodų brangakmenių kombinaciją, gausi papildomų taškų ir prizų, pavyzdžiui, bombų, kuriomis galėsi išsprogdinti didesnius plotus. Kartais pašalinus kelis brangakmenius kils grandininė reakcija, kurios metu įkrentantys brangakmeniai sukurs naujas vienodų brangakmenių kombinacijas. Tokio tipo grandininės reakcijos dar vadinamos kaskadomis ir jos taip pat uždirbs daug papildomų taškų! Brangakmenių žaidimus gali žaisti ir riboto laiko režimu: tau reikės pasistengti sukurti kuo daugiau vienodų kombinacijų prieš pasibaigiant laikui. Ar tau pavyks pereiti į kitą lygį per duotą laiką? Kituose žaidimo režimuose turėsi pasiekti žaidimo tikslus atlikdamas ribotą ėjimų skaičių. Stenkis atlikti kuo sumanesnius ėjimus tam, kad surinktum daugiau taškų ir galėtum pereiti į aukštesnį lygį. Smagiai praleisk laiką žaisdamas linksmus ir įtraukiančius žaidimus iš mūsų brangakmenių žaidimų kolekcijos! FunnyGames svetainėje juos visus galėsi žaisti nemokamai!

Related categories