home icon
Žaidimai keliems
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių MMO Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 56 skirtingus MMO Žaidimai, pavyzdžiui, Kogama World Racing & Goodgame Café

Žaisk geriausius nemokamus MMO žaidimus FunnyGames svetainėje

MMO žaidimai ar MMOG reiškia „didžiuliai daugelio žaidėjų internetiniai žaidimai“. Šiuose žaidimuose šimtai ar net tūkstančiai žaidėjų yra palaikomi to paties serverio ir turi kooperuotis arba kovoti vienas prieš kitą unikaliame atvirame pasaulyje ar zonoje. Gali žaisti vienas arba prisijungti prie komandos, gildijos ar frakcijos ir dirbti kartu su jais, kad nugalėtum priešininkus. Dažniausiai gali rinkti taškus, kad pagerintum savo veikėją, ir pinigus, kad nusipirktum visokių rūšių pagerinimų, paspartinimų ar net privačios nuosavybės tame virtualiame pasaulyje.

Žaisk MMORPG žaidimus internete, taip pat ir daugybę kitų puikių MMO žanrų

Čia, FunnyGames svetainėje, mes turime visokių rūšių nuostabių MMO žaidimų, kuriuos tu gali žaisti nemokamai. Į populiarias MMO žaidimų kategorijas įeina MMORPG (MMO vaidmenų žaidimai), kuriuose pasirenki ir pritaikai savo veikėją, ir tyrinėji pasaulį, smarkiai besiskiriantį nuo saviškio, tokį kaip: distopinė ateitis, kita planeta, magiška fantazijų karalystė ar mitinė praeitis. Taip pat yra MMO lenktynių žaidimų, kuriuose turi lenktyniauti su kitais žaidėjais visokiuose motoriniuose ir mašinų lenktynių turnyruose, bei MMO pirmo asmens šaudyklių žaidimų, kuriuose įžengi į pavojingą areną ir šaudai savo priešininkus vienas ar būdamas komandos dalimi. Į MMO simuliacijos žaidimus įeina sporto vadybos simuliacijos, karo simuliacijos ir kitokie realistiški nuotykiai.

Dalyvauk nuostabiuose renginiuose su šiais žaidimais iš mūsų MMO žaidimų kolekcijos

Daugybė MMO žaidimų rengia įvairius specialius turnyrus ir kitus renginius, kuriuose daug žaidėjų gali dalyvauti, kad laimėtų visokius specialius daiktus ir kitokius šaunius papildymus. Ieškai įtraukiančio potyrio, kurį galėtum tyrinėti vienas ar dalintis juo su draugais? Peržvelk mūsų geriausių nemokamų internetinių MMO žaidimų apžvalgą, esančią šiame didžiuliame katalogų puslapyje!

Related categories