home icon
Automobilių
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Lenktynių Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 182 skirtingus Lenktynių Žaidimai, pavyzdžiui, Wheely 6: Fairytale & Oddbods Monster Truck

Nuostabūs lenktynių žaidimai internete, kuriuos gali žaisti nemokamai

Prisijunk prie intensyviausių automobilių lenktynių ir kitų lenktynių sporto ralių mūsų nuostabioje internetinių lenktynių žaidimų kolekcijoje. Nuo išprotėjusių kartingų lenktynių iki mirtį paneigiančių išbandymo lenktynių, kuriose varžomasi su laiku. Nuo greitį viršijančių taksi iki 3D bekelės lenktynių ir Formulės 1 žaidimų – FunnyGames gali rasti visko. Mes turime šaunų Šokinėjimo triukų žaidimų pasirinkimą, motociklo lenktynių, didžiųjų sunkvežimių ir monstrų mašinų išbandymų. Taip pat turime greitųjų laivų varžybų, žirgų lenktynių žaidimų ir BMX turnyrų. Vis dėlto, patys populiariausi lenktynių žaidimai yra automobilių lenktynių nuotykiai. Jeigu ieškai NASCAR trasos, Grand Prix motorinio sporto lenktynių ar naktinio sprinto lenktynių, visa tai rasi FunnyGames!

Automobilių lenktynių žaidimų rūšys

Žmonės organizuoja automobilių lenktynes nuo pat mašinos išradimo. Iš pradžių, kai mašina buvo šviežias išradimas, lenktynių tikslas buvo įrodyti, kad transporto priemonė buvo greita, praktiška ir saugi naudoti. Nelabai kam rūpėjo pasiekti finišo liniją pirmam; svarbiausia buvo parodyti, kad tavo mašina iš viso sugeba ten nukakti! Ankstyvosios mašinos net atrodė labiau kaip motorizuotos karietos nei modernios transporto priemonės, kurias matome dabar. Vėliau, kai važiavimas mašina patapo labiau patikimu transporto būdu, mašinų lenktynių dėmesys pakrypo link to, kad automobilių gamintojai jose galėjo parodyti savo variklių ištvermę ir galią. Apie 1930 metus automobilių markės pradėjo gaminti mašinas specialiai lenktynėms. Nuo tada automobilių lenktynės pasidalino į įvairias kategorijas: mašinų, su kuriomis galima teisėtai važinėti gatvėmis, ir tik tam tikslui pagamintų prototipų, uždarų sportinių mašinų ir technologiškai sofistikuotų atvirų Formulės lenktynių modelių. Išsirink sau labiausiai patinkančius mašinų tipus ir patirk jaudulį pats!

Related categories