home icon
Automobilių
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Lenktynių zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 8 skirtingus Lenktynių zaidimai, pavyzdžiui, Retro Car Xtreme & Offroad Racer

Žaisk geriausius ralio mašinomis žaidimus ir dalyvauk smagiose kelio lenktynėse

Vairuok savo mašiną link finišo šiuose jaudinančiuose internetiniuose ralio žaidimuose. Žaisk nemokamai ir dalyvauk visokiose šauniose kelio lenktynėse ir bekelės renginiuose. Lenktyniavimas yra populiarus motosportas ir egzistuoja du pagrindiniai ralio tipai. Klasikinis ralio tipas yra kelio ralis. Šitie raliai vyksta normaliuose keliuose, kurie atviri kitam transportui. Tai dažniausiai būna ilgo nuotolio renginiai, kurie remiasi transporto priemonių patikimumu bei vairuotojo sugebėjimu naviguotis ir spręsti problemas. Kita ralio forma yra scenos ralis. Šitokiose lenktynėse svarbiausias yra greitis. Varžovai rungtyniauja uždarame take, dažniausiai kirsdami sudėtingus kelius, tokius kaip miškai ir kalnai, ar dorodamiesi su sudėtingomis oro sąlygomis kaip sniegas ir lietus.

Tapk čempionu mūsų nemokamuose internetiniuose ralio žaidimuose

Dalyvauk įžymiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose ralio lenktynių žaidimuose, kurių pavadinimai surinkti šioje apžvalgoje. Mes turime purvinų purvo ralio žaidimų ir įtraukiančių 3D ralių, kuriuose gali išmėginti savo ranką. Ar gali išlikti mašinos kontrolėje ir pasirūpinti, kad padangos neprarastų sukibimo per daugybę apgaulingų posūkių, kuriuos turi įveikti, kad išliktum ant tako? Ar rinksiesi lenktyniauti ant asfalto, ar vien su ledu, purvu ir žvyru po ratais – lenktynės bus jaudinančios. Be mašinų ralio žaidimų taip pat turime puikų pasirinkimą keturračių ir dviračių ralių. Išsirink savo mėgstamiausius žaidimus ir pradėk savo pirmąjį turnyrą. Smagaus laiko!

Related categories