home icon
Automobilių
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Vairavimo zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 150 skirtingus Vairavimo zaidimai, pavyzdžiui, Conduct THIS & Real City Taxi Simulator

Žaisk geriausius nemokamus žaidimus ir mėgaukis didžiuliu greičiu!

Vairuok visų tipų nuostabias mašinas žaisdamas mūsų greito tempo vairavimo žaidimus. Čia galėsi vairuoti aptakią sportinę mašiną lenktynių trasoje, valdyti sunkvežimį intensyvaus eismo greitkelyje arba lenktyniauti automobiliu su keturiais varomais ratais uolėtame trasos užribyje. Tam, kad galėtum žaisti mūsų kolekcijos žaidimus, tau nereikia vairuotojo pažymėjimo, tad užvesk mašinos variklį ir pirmyn į trasą! Aplenk kitus automobilius važiuodamas dideliu greičiu ir palik juos toli už savęs arba pabandyk lankyti vairavimo pamokas viename iš mūsų smagių vairavimo mokymosi žaidimų. Jokios teorijos, tik valandos linksmybių ir veiksmo!

Patirk greito tempo 3D vairavimo žaidimų jaudulį ir daugiau!

Pirmi automobilių vairavimo žaidimai buvo sukurti praėjusio amžiaus 8 dešimtmetyje ir tapo labai populiarūs arkadinių žaidimų salėse. Pirmosios konsolės turėjo vairasvirtę ir kelis valdymo mygtukus, bet laikui bėgant buvo ištobulintos specialios vairavimo žaidimų konsolės. Šios konsolės turėjo vairą, vairuotojo sėdynę, ir greičio pedalą - šie patobulinimai leido labiau pasinerti į vairavimo patirtį. Šiais laikais gali žaisti panašius žaidimus tiesiai iš savo namų. Greitai pasileisk trasa važiuodamas viename iš pavojingų ralių arba tiesiog pabandyk važiuoti savo mašina per miestą į nieką neatsitrenkdamas. Ar turi pakankamai vairavimo įgūdžių, kad nenuslystum nuo kelio gretai lėkdamas aštriuose posūkiuose? Čia galėsi rasti daugybę aukštos kokybės 2D ir 3D vairavimo žaidimų nemokamai!

Related categories