home icon
Kova
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Robotų zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 17 skirtingus Robotų zaidimai, pavyzdžiui, Turbo Stars & Bomb It 1

Žaisk geriausius internetinius robotų žaidimus vaikams!

Mūsų robotų žaidimų pasirinkime gali pasigaminti savo paties robotus, kautis arenoje su savo kovos robotais ar naudotis savo humanoidinėmis mašinomis, kad ištyrinėtum visokius pavojingus platformų lygius. Robotai yra sofistikuotos mašinos, kurios gali būti užprogramuotos atlikti užduotis. Šiuose kompiuteriniuose žaidimuose gali kontroliuoti robotus ir valdyti jų judesius. Kai kuriuose žaidimuose gali pasigaminti robotą pats. Nutempk mechanines dalis į tinkamą brėžinio vietą ir sudėliok savo dirbtinį karį. Gali pakeisti dalis, kad pagerintum savo roboto sugebėjimus ar kad tiesiog pakeistum jo išvaizdą. Kituose žaidimuose tavo robotas tau jau pagamintas. Padėk jam pabėgti iš kariuomenės laboratorijos, įsibrauti į kosminį laivą ar įvykdyti kokį nors kitą pavojingą nuotykį.

Mėgaukis mūsų nemokamų robotų žaidimų pasirinkimu ir duok komandas šauniems androidams

Robotai yra dažnas mokslinės fantastikos novelių ir filmų subjektas, nuo Izaoko Asimovo „Roboto“ novelių iki piktųjų Cybermen ir Daleks iš „Daktaras kas“ serialo. Kartais robotai primena žmones kaip „Terminatoriaus“ serijose, bet kitose istorijose pavojus kyla iš pažengusių ir nesukontroliuojamų dirbtinio intelekto sistemų. Mūsų pramoginiuose internetiniuose robotų žaidimuose sutiksi ne tik androidų ir kyborgų, bet ir geležimi kaustytų drakonų robotų, kibernetinių vienaragių ir kyborgų dinozaurų. Nors ir mūsų herojai robotai yra sudėtingos mašinos, sukurtos pažangiomis technologijomis, be tavo pagalbos šios futuristinės figūros nesugebės įveikti visų iššūkių, kuriuos joms iškels šie žaidimai! Perimk valdžią ir komanduok savo robotams mūsų puikiame smagių robotų žaidimų pasirinkime!

Related categories