home icon
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Kortų Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 93 skirtingus Kortų Žaidimai, pavyzdžiui, Kortų pasjansas & Spider Solitaire Suits

Žaisk geriausius kortų žaidimus nemokamai Funny-Games svetainėje

Kortų žaidimai yra jau seniai įsitvirtinusi linksminimosi tradicija ir daug vietų pasaulyje turi savo tradicinius kortų žaidimus ir kortų malkas. Čia, FunnyGames svetainėje, mes surinkome didžiulį kortų žaidimų pasirinkimą, kuriuose gali išbandyti savo ranką: nuo pasjanso iki smagių vakarėlių žaidimų kaip Uno. Kai kurios kortų malkos šiuose žaidimuose yra paremtos keturiomis standartinėmis rūšimis, kitos yra specifinės tam tikram žaidimui ir gali būti naudojamos tik jame. Nepaisant to, beveik visi kortų žaidimai turi vieną bendrą bruožą: kortos turi unikalią vertės pusę (su simboliais ir paveikslėliais) ir nugarėlę, kuri yra vienoda ant visų kortų, priklausančių vienai malkai. Šitaip, net jei kortos išdėliojamos ant stalo, žaidėjas turi žaisti su nepilna informacija, jei kelios kortos yra užverstos. Tik apversdamas kortas vertės puse aukštyn žaidėjas gali būti tikras, kas padėta ant stalo.

Mėgaukis pasjansu ir kitais nemokamais kortų žaidimais internete

Kai žaidi tikromis kortomis, turi jas išdėlioti ir surinkti, sumaišyti, suskaičiuoti, kad žinotum, ar nei vienos netrūksta. Kai kortų žaidimus žaidi kompiuteriu, žaidimas tau sukuria paveikslėlį, todėl gali susikoncentruoti į žaidimą ir kortos pamesti nebeteks niekad! Žaisk daugybę įvairių pasjanso versijų ir atrask labiausiai įtraukiančią. Taip pat gali žaisti kazino stiliaus kortų žaidimus, pavyzdžiui, pokerį ir dvidešimt vieną. Taip pat yra kortų rinkimo ir atsikratymo žaidimų, kortų atitikimo žaidimų ir daug daugiau! Atrask visus mūsų geriausius kortų žaidimus dabar ir mėgaukis valandomis įtraukiančio žaidimo!

Related categories