home icon
Kova
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Karo Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 94 skirtingus Karo Žaidimai, pavyzdžiui, Cursed Treasure & Assault Zone

Vesk savo armiją pergalės link geriausiuose internetiniuose karo žaidimuose

Vesk savo armiją į mūšį ir sutriuškink savo priešus pukiuose internetiniuose karo žaidimuose. Visi žaidimai, kuriuos matai išvardintus apačioje, yra nemokami. Jų nereikia atsisiųsti ir juos galima iškart žaisti interneto naršyklėje. Rink resursus ir treniruok savo karius, kad tavo armija būtų pasiruošusi mūšiui. Pasirink teisingą taktiką ir naudok savo dalinius išmintingai. Ar gali išgyventi šiuos karinius konfliktus ir laimėti karą? Šiame puslapyje rasi įvairius karo žaidimus, vykstančius skirtinguose istoriniuose perioduose – nuo senovinio kardų ir mitų pasaulio iki Antrojo pasaulinio karo. Šiuose karo žaidimuose, skirtuose vienam ar daugiau žaidėjų, gali duoti nurodymus savo karo laivų, lėktuvų ir tankų flotilėms.

Žaisk karo žaidimus nemokamai ir apgink savo šalį, karalystę ar tvirtovę

Pradėk statydamas karinę stovyklą ir telkdamas karius. Gali samdyti profesionalus arba treniruoti civilius. Surink pakankamai resursų, kad galėtum finansuoti savo karines pastangas ir ginklus, kurių reikės norint laimėti kiekvieną kovą. Kai jau būsi paruošęs savo stovyklą mūšiui, pats laikas žygiuoti į mūšio lauką. Sutriuškink savo priešus ir judėk į priekį užkariaudamas daugiau zonų ir plėsdamas savo karines operacijas. Ar gali peržygiuoti skersai visą žemėlapį? Turime karo žaidimų, vykstančių skirtinguose istoriniuose perioduose, 2D bombonešių ir nesibaigančių karo žaidimų, kartu ir įtraukiančių 3D žaidimų keliems žaidėjams su realistiškais tankais, džipais ir ginklais. Dėl didžiulio fantastiškų pavadinimų pasirinkimo ir kassavaitinio naujų žaidimų papildymo Funny-Games yra geriausia vieta žaisti karo žaidimus internete!

Related categories