home icon
Judrieji
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Valdymo žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 106 skirtingus Valdymo žaidimai, pavyzdžiui, Pingvinų restoranas & Penguin Diner 2

Žaisk geriausius laiko planavimo žaidimus internete!

Sveiki atvykę į mūsų laiko planavimo žaidimų puslapį! Čia rasi plačią laiko planavimo žaidimų kolekciją. Šiuose strateginiuose žaidimuose reikės vykdyti užduotis apgalvota eilės tvarka. Tavo žaidimo veikėjas bus sėkmingas verslininkas arba dirbs parduotuvėje, kurioje lankosi daug klientų. Ar gali padėti žaidimo veikėjui atlikti visas užduotis prieš pasibaigiant darbo dienai? Čia tau reikės išmokti efektyviai valdyti išteklius ir atlikti užduotis. Jeigu nebūsi atidus, susikaups daugybė nepadarytų kasdienių darbų. Naudok savo laiko planavimo įgūdžius tam, kad išvengtum krizinės situacijos ir įvykdytum finansinius tikslus!

Nepasimesk tarp savo užduočių žaisdamas mūsų nemokamus laiko valdymo žaidimus!

Užsiimant verslu reikia atlikti daugybę užduočių vienu metu! Žaisdamas šiuos nuostabius laiko valdymo žaidimus galėsi išmokti įvairių strategijų ir įgyti patirties, kurios reikia tam, kad gebėtum atlikti kelias užduotis vienu metu. Šie kvapą gniaužiantys laiko planavimo žaidimai paremti įtraukiančiais siužetais ir juos žaidžiant nepastebėsi, kaip prabėgs valandų valandos. Išbandyk “Širdelės vaistų” serijos žaidimus ir padėk gydytojai Alison Heart (Širdelei) gydyti savo pacientus ligoninėje, kol ji galvoja, ką daryti dėl patraukliojo daktaro Danieliaus. “Skanėstų” žaidimų serijoje galėsi padėti padavėjai Emilei ir jos šeimai bei draugams dirbti jos restorane ir sekti jų nuotykių kupinus gyvenimus. Šiame žaidimų kataloge rasi daugybę verslo ir kitų žaidimų. Ar tau pavyks priimti teisingus sprendimus ir sklandžiai įvykdyti visas užduotis? Smagiai leisk laiką žaisdamas mūsų įtraukiančius laiko valdymo žaidimus!

Related categories