home icon
Nuotykis
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Ateivis rinkinį! Čia gali rasti net 18 skirtingus Ateivis, pavyzdžiui, Cowboy vs Martians & Raze 1

Žaisk žaidimus iš milžiniškos linksmų ateivių žaidimų kolekcijos internetu

Žaidžiant šiuos ateivių žaidimus, tau neliks abejonių, kad egzistuoja gyvybė už Žemės ribų. Kai kuriuose žaidimuose, ateiviai netgi atkeliaus į Žemę! Skrisk su NSO, padėk mieliems mažyčiams ateiviams sutaisyti jų erdvėlaivį ir padėk jiems rasti kelią namo, arba kovok su priešiškais erdvėlaiviais jaudinančioje kosminėje kovoje, kuri nulems planetos likimą. Kai kuriuose iš šių žaidimų tavo valdomas veikėjas bus žmogus, bet daugybėje žaidimų tu galėsi tapti ateiviu su nuostabiomis supergaliomis, įskaitant telekinezę, kūno formų keitimą ir daug kitų!

Tyrinėk kosmosą mūsų nemokamuose ateivių žaidimuose

Sklinda gandai, kad ateiviai atvyks į Žemę tam, kad pagrobtų žmones ir vėliau su jais atliktų eksperimentus. Taip pat yra daugybė pasakojimų apie pastebėtus NSO ir daugybė konspiracijos teorijų apie militaristinį padalinį kitaip žinomą kaip 51-oji bazė ir paslaptingą “skraidančią lėkštę”, kuri manomai sudužo Rosvelio mieste. Nepriklausomai nuo to, ar tu tiki ateiviais ar ne, mintis, kad gali egzistuoti protingos gyvybės formos už Žemės ribų, verčia susimąstyti ir duoda peno fantazijai. Tyrinėk tolimąjį kosmosą mūsų žaidimuose, kuriuose galėsi skristi kosmoso erdve. Nukeliauk į ateivių pasaulius arba naudok kosminius ginklus, kad apsigintum nuo ateivių invazijos. Pasibaigus kiekvienam mūšiui patobulink savo erdvėlaivį panaudodamas galingesnę technologiją!

Mėgaukis geriausiais ateivių žaidimais vaikams

Likusiuose žaidimuose iš mūsų katalogo galėsi padėti įvairiems mieliems mažyčiams žaliems ateiviams padėti sugrįžti namo. Jiems teko avariniu būdu nusileisti mūsų planetoje ir, deja, sudužo jų kosminis laivas. Ieškok trūkstamų detalių avariją supančioje aplinkoje ir padėk ateiviams sutaisyti jų laivą žaisdamas šiuos linksmus platformų ir dėlionių žaidimus. Žaisk šiuos ir daugybę kitų šaunių ateivių žaidimų FunnyGames internetinėje svetainėje. Smagaus žaidimo!

Related categories