home icon
Mergaitėms
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Gydytojo zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 27 skirtingus Gydytojo zaidimai, pavyzdžiui, My Dentist & Operate Now Hospital Surgeon

Žaisk didžiulę kolekciją nemokamų gydytojo žaidimų vaikams

Gydytojau! Gydytojau! Greičiau ateik! Tavo pacientams reikia skubios pagalbos. Šiuose smagiuose gydytojo žaidimuose esi budintysis medikas. Naudok savo medicininius įgūdžius, kad ištirtum pacientus ir rastum, kas jiems negerai. Naudok tinkamus instrumentus, kad pažiūrėtum į savo pacientų akis ir ausis, paklausytum jų širdies dūžių ir atliktum Rentgeno nuotrauką. Kai jau žinai diagnozę, gali pradėti gydyti. Išvalyk jų žaizdas, atlik operacijas ir išrašyk vaistus, kad tavo pacientas išgytų.

Mėgaukis geriausiais internetiniais gydytojo žaidimais nemokamai Funny-Games svetainėje

Funny-Games svetainėje turime daugybę nuostabių žaidimų, kuriuose gali pradėti savo, kaip profesionalaus mediko, karjerą. Gydyk kelis iš savo mėgstamiausių veikėjų. Tavo pacientas gali būti pakalikas su rimta ausų infekcija, nėščia Disnėjaus princesė ar superherojus, kuris turėjo nesėkmingą kivirčą su superblogiuku. Nesvarbu, kas pasibels į tavo klinikos duris, tu visada pasiruošęs padėti atstatyti jų sveikatą. Jei norėtum išbandyti save ligoninių vadyboje, mes turime daug įtraukiančių ligoninės simuliacijos žaidimų, kuriuose turi vadovauti gydytojams, seselėms ir prižiūrėti visą medicininę infrastruktūrą!

Išbandyk savo įgūdžius gydytojų žaidimuose su tikroviškomis operacijomis

Taip pat turime daug realistiškų operacijų žaidimų, kuriuose esi apmokytas specialistas. Pacientas turi numatęs laiką operacijai arba atvažiavo į skubios pagalbos palatą ir jam reikia padėti tuojau pat. Tik tavo skalpelis ir nedrebančios rankos gali išgelbėti šiuos pacientus. Peržiūrėk paciento bylą ir keliauk į operacinę. Ar gali išlikti susikaupęs ir išgelbėti gyvybę? Smagaus žaidimo!

Related categories