home icon
Nuotykis
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Riterių Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 20 skirtingus Riterių Žaidimai, pavyzdžiui, Fire Dragon Adventure & Lord of the Knights

Skrisk ant drakono sparnų ir gelbėk princeses žaisdamas mūsų nemokamus riterių žaidimus

Žaisdamas žaidimus iš mūsų nuostabios riterių žaidimų kolekcijos tu galėsi nukeliauti į legendinę karaliaus Artūro kalralystę ir tapti jo Apskritojo stalo riterių ordino nariu. Prisisek kardą ir užsidėk tuniką ir kovos šarvus. Žaisdamas šiuos žaidimus galėsi sudalyvauti kovos turnyre, išgelbėti karalystę nuo plėšikautojų ir banditų, sukurti viduramžių imperiją ir įrodyti savo drąsą nugalėdamas drakoną ir išgelbėdamas vargšę pagrobtą princesę.

Žaisk prikaustančius riterių žaidimus ir sukurk imperiją arba tapk kovotoju

Daugybės puikių imperijos žaidimų veiksmas vyksta viduramžių laikais. Paversk mažą kaimelį galinga imperija. Išmokyk savo valstiečius kovos meno ir jie taps kareiviais, kurie galės apginti tavo teritorijas mūšyje. Daug poemų sukurta apie karaliaus Artūro laikų riterį Lanselotą, kuris dar žinomas kaip geriausias visų laikų Kameloto pilies kovotojas su kardu rankose. Žaisdamas šiuos žaidimus ir tu galėsi pelnyti šlovę ir tapti legendiniu viduramžių kovų riteriu. Sėsk ant savo kilnaus žirgo ir iškelk aukštyn savo ietį. Neužmiršk prisidengti skydu bandydamas numušti priešininką nuo žirgo.

Klajok per žemes ir išvaikyk pabaisas su savo drąsiu riteriu

Tu taip pat gali tapti klajojančiu riteriu - didvyriu, kuris klajoja po žemes ieškodamas nuotykių ir progų įrodyti savo riteriškumą ir apginti savo garbę. Šuoliuok per lygumas ir miškus, nugalėk siaubingas pabaisas ir aplankyk svetimų kraštų rūmus, kuriuose galėsi pasiūlyti savo pagalbą. Be abejonės rasi karalių, kuris ieško klajojančio riterio, kuriam galėtų duoti pavojingą užduotį. Tu esi taip ieškomas didvyris, pasirengęs įvykdyti karaliaus užduotį!

Related categories