home icon
Loginiai
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Labirinto žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 38 skirtingus Labirinto žaidimai, pavyzdžiui, Sokoban 3D Chapter 1 & Sokoban 3D Chapter 2

Ar tau pavyks rasti išėjimą žaidžiant šiuos nuostabius labirintų žaidimus?

Rask išėjimą iš labirinto žaisdamas žaidimus iš mūsų iššūkių kupinų labirintų žaidimų kolekcijos. Ar tau pavyks pamatyti teisingą kelią nuo labirinto pradžios iki pabaigos? Mes turime įvairiausių įtraukiančių labirintų žaidimų: nuo gyvatvorės iki ledo labirintų, nuo 3D labirintų iki kraupių labirintų, kuriuose tūno Minotaurai, zombiai ir kiti monstrai. Leiskis į kelionę pro vingiuotų praėjimų sekas ir ieškok paslėptų lobių. Neužmiršk pasiimti ilgo siūlo, kad pasiklydęs galėtum rasti kelią atgal!

Tyrinėk naujas erdves žaisdamas mūsų iššūkių kupinus labirintų žaidimus vaikams

Labirinto ir takų raizginio sąvokos dažnai naudojamos apibūdinti tam pačiam dalykui, tačiau šios sąvokos turi skirtingas reikšmes. Ar žinai kuo skiriasi labirintas nuo takų raizginio? Klasikinio labirinto struktūra yra sudaryta iš vientisos linijos, o tai reiškia, kad tokio tipo labirinte yra tik vienas siauras takelis be išsišakojimų. Nors tau gali atrodyti, kad esi pasimetęs, nesustok ir eik pirmyn ir galiausiai rasi kelią į labirinto centrą. Tačiau takų raizginiai gali turėti išsišakojimus ir tai reiškia, kad kartais takas išsišakos į du takelius. Ar tau pavyks išsiaiškinti, kuris iš jų veda link tikslo? Neteisingai pasirinkęs takelį atsidursi aklavietėje. O ne! Geriau grįžti atgal ir pabandyti darkart. Ar tau pavyks rasti išėjimą iš pirmo karto ar vis dėlto beviltiškai pasiklysi? Stenkis būti kantrus ir atsiminti kelią, kuriuo atėjai. Galiausiai tau pavyks rasti išėjimą iš labirinto. Sėkmės!

Related categories