home icon
Mergaitėms
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Perrengimo Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 135 skirtingus Perrengimo Žaidimai, pavyzdžiui, Tris VIP Dolly Make Up & Baby Supermarket

Žaisk geriausius persirengimo žaidimus ir parodyk savo vidinę madistę

Mūsų nuostabi rūbų ir aksesuarų kolekcija leis tau išbandyti save madų dizainerės vaidmeny. Čia galėsi pasimatuoti įvairiausius rūbus ir aksesuarus. Čia rasi milžinišką pasirinkimą ir šiuose žaidimuose tavo biudžetas - neribotas! Aprenk įvairiausius personažus šiuose žaidimuose. Galėsi išsirinkti avatarą, kuris atrodo taip kaip tu, arba tapti įžymybės asmenine stiliste. Aprenk savo mėgstamiausias pop žvaigždes, aktorius, ar filmų personažus naujausių madų drabužiais. Savo modelį galėsi aprengti visais įmanomais rūbais, kol pagaliau atrasi tobulą rūbų derinį. Aprengus savo modelį, galėsi juos apauti priderintais bateliais ir būtinai nepamiršk aksesuarų: mielos rankinės, akinių nuo saulės ar nuostabių papuošalų.

Mėgaukis nuostabiais persirengimo ir makiažo žaidimais mergaitėms

Daugybėje mados žaidimų tu gali visiškai pakeisti savo modelio įvaizdį. Mada neapsiriboja vien medžiagomis – madingas įvaizdis susideda iš daugybės elementų, įskaitant aksesuarus, šukuosenas ir makiažą. Savo modelį galėsi aprengti aukštosios mados lygio drabužiais iš žymiausių mados namų, o galbūt pasirinksi paprastesnį įvaizdį – patogų švarkelį, mielą vasarinę suknelę ir drobinį maišelį? Ar mėgsti vintažinius drabužius? O galbūt tavo modelis bus princesė su elegantiška suknele arba maištinga pankė? Mes turime daugybę žaidimų su daugybe įvairiausių stilių. Modeliai, kuriuos aprengsi žaidime, galės būti vyrai, moterys, vaikai, princai, princesės, ir šaunūs superherojai (juk kiekvienam superherojui reikia pribloškiančio kostiumo)! Naršyk mūsų nuostabių persirengimo žaidimų katalogą ir atrask savo svajonių įvaizdį. Smagaus žaidimo!

Related categories