home icon
Kova
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Šaudyklės Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 297 skirtingus Šaudyklės Žaidimai, pavyzdžiui, Bubble Hit & Bubblez

Žaisk kupinus veiksmo internetinius šaudymo žaidimus

Nemokami internetiniai šaudymo žaidimai yra puikus būdas išbandyti savo reakcijos greitį ir miklumą. Rinkis sau labiausiai patinkančius ginklus ir pasiruošk mūšiui. Šaudyk į judančius ir stacionarius taikinius mūsų iššūkių kupiname tiro šaudyklos ir snaiperių misijų žaidimų pasirinkime. Ar sugebėsi įveikti visas užduotis pašalindamas savo taikinius greitai ir efektyviai? Apsirūpink daugybe amunicijos apkabų ir vaikštinėk po apleistus pastatus ieškodamas zombių ir kitokių monstrų, kuriuos galėtum sunaikinti kulkosvaidžiu. Jei likai tik su pistoletu, pabandyk pataikyti į galvą staigiam mirtinam šūviui. Mes taip pat turime nuostabių medžioklės ir sportinio šaudymo simuliacijų, linksmų bėgimo su ginklu nuotykių ir greito tempo susišaudymo dideliame lauke šaudynių.

Išbandyk geriausius nemokamus šaudymo žaidimus internete

FunnyGames gali rinktis iš didelės kolekcijos pirmojo asmens šaudyklės žaidimų, kuriuose patirsi tave supančią 3D aplinką savo veikėjo akimis. Išbandyk karines pirmojo asmens šaudykles kaip CounterStrike serija ir kitokius kautynių žaidimus su puikia 3D grafika. Jei jauti nostalgiją ir nori grįžti prie vaikystės klasikos, išbandyk nuostabius originalius žaidimus iš ankstyvųjų 3D žaidimų dienų kaip Doom ir Wolfenstein 3D! (Jei esi jaunesnis žaidėjas, štai dar viena priežastis atkreipti dėmesį į šiuos žaidimus: tai yra šaudyklės, kurias vaikystėje žaisdavo tavo tėvai...!) Nesvarbu kokio tipo šaudymo žaidimo ieškai, mes turime ką nors būtent tau. Taigi, užtaisyk savo šautuvus, graižtvinius šautuvus ir kulkosvaidžius, uždėk pirštą ant gaiduko ir šok tiesiai į mūšio lauką!

Related categories