home icon
Kova
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Zombių Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 57 skirtingus Zombių Žaidimai, pavyzdžiui, Zombs.io & Undead Drive

Žaisk geriausius internete zombių žaidimus nemokamai

Zombiai yra šiurpios mėsą ėdančios pabaisos, kurios prisikėlė iš kapo. Sultingos žmonių smegenys yra jų mėgstamiausias maistas ir jie padarys bet ką, kad tik galėtų suleisti dantis į tavo galūnes. Jie persekios tave, net kai jų kūnai byrės į dalis! Šiuose įtraukiančiuose internetiniuose žaidimuose turi ištrūkti iš šitų alkanų, pūliuojančių, „B kategorijos“ filmų monstrų gniaužtų. Rask slėptuvę, užblokuok duris ir langus ir naršyk po apleistą miestą, ieškodamas resursų, kurie padės tau išlikti gyvam. Mąstyk apie tokius dalykus kaip maistas, medicininės priemonės ir papildoma amunicija. Per ilgas ir siaubingas naktis turėsi likti sargyboje ir gintis nuo zombių. Bandyk išsaugoti amunicijos šaudydamas į nemirusių lavonų galvas. Daugumoje video žaidimų šūvis į galvą yra efektyviausias būdas užmušti zombį!

Platus pasirinkimas šaunių zombių išlikimo žaidimų

Žaisk platų pasirinkimą zombių nuotykių žaidimų, nuo juokingų futbolo mačų, kuriuose kamuolys yra smegenys ir priešininkų komanda yra gauja besiseilėjančių zombių, iki realistiškų pirmojo asmens šaudyklių, pilnų stingdančių staigių gąsdinimo momentų. Išbandyk zombių šaudymo žaidimų seriją Dead Zed ir kitus šaunius, pavyzdžiui, kovų su zombiais žaidimus. Klaikus mokslo eksperimentas ar virusas pavertė beveik visus miesto žmones į zombius. Tu kažkaip sugebėjai to išvengti, bet kiek tai truks? Zombiai ateina tavęs sučiupti. Prasibrauk pro lavonų armiją ir ištrūk į saugią vietą!

Related categories