home icon
Mergaitėms
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Maisto Ruošimo Žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 53 skirtingus Maisto Ruošimo Žaidimai, pavyzdžiui, Toastelia & Papa's Sushiria

Išmok gaminti žaisdamas geriausius maisto ruošimo žaidimus internete

Išmok nuostabių naujų receptų mūsų nemokamuose internetiniuose maisto gaminimo žaidimuose. Linksminkis virtuvėje gamindamas skanius patiekalus ir desertus kartu su savo mėgstamiausiais filmukų herojais. Panaršyk ir išsirink tokį gaminimo iššūkį, kurį norėtum pamėginti sužaisti. Ar tau patinka ruošti sveikas vakarienes, o gal mieliau gyventum maitindamasis vien ledais ir pyragu? Ar manai, kad esi šefas meistras, o gal greičiau sudegini viską, ką bandai iškepti? Jei nežinai nieko apie maisto gamybą, pataikei į puikią vietą to išmokti. Lankyk maisto ruošimo pamokas su Ema, Sara, Barbe, princese Elza ir daugybe kitų draugiškų veikėjų ir net nepajusi, kaip tapsi šefu ekspertu!

Žaisk smagius maisto ruošimo žaidimus vaikams ir tapk šefu meistru

Gerai įsižiūrėk į receptą ir pasiruošk tuos ingredientus, kuriuos reikia susmulkinti. Pagardink mėsą ir užkurk grilių. Pasirink tinkamus įrankius ir sumaišyk ingredientus, kad turėtum skanų padažą. Lapinės salotos su sveikomis daržovėmis yra gerai tau ir lengva paruošti. Indiška virtuvė, tikri itališki makaronai, aštrūs tajų patiekalai ir prancūziški kepiniai yra šiek tiek sudėtingiau, bet tau pavyks! Pasirausk prieskonių spintelėje, šaldytuve ir indaujoje, kad rastum viską, ko tau reikia. Kai paruoši pagrindinį patiekalą, gali išsirinkti pyragų ar sausainių kepimo žaidimą ir pasigaminti skanų desertą! Pašauk savo sausainius į orkaitę kol valgai vakarienę ir turėsi šviežiai iškeptų sausainių, kuriais galėsi mėgautis iškart po jos. Daugiau jokių mikrobangų krosnelėje pašildomų patiekalų! Kadangi dabar jau turi įgūdžių, gali pamėginti iškepti nuostabaus maisto namie su draugais ir šeima! Smagaus žaidimo!

Related categories