home icon
Judrieji
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Skraidymo zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 57 skirtingus Skraidymo zaidimai, pavyzdžiui, Flight Simulator C-130 & flappy WOW

Žaisk geriausius skrydžių žaidimus internete nemokamai

FunnyGames svetainėje galėsi rasti įvairiausius skrydžių žaidimus. Pakilk iš oro uosto ir skriek savo lėktuvu aukštai danguje žaisdamas vieną iš daugelio mūsų 3D skrydžio simuliacijos žaidimų. Sek skrydžio maršrutą ir saugiai nusileisk kelionės tikslo taške. Žaisdamas šiuos žaidimus galėsi pilotuoti įvairiausius orlaivius, įskaitant sraigtasparnius, oro balionus, sklandytuvus, naikintuvus ir reaktyvinius lėktuvus. Šiame rinkinyje rasi ir žaidimų, kuriuose galėsi valdyti superherojus ir paukščius. Plak sparnais, kad valdytum skrydžio aukštį ir išvengtum pavojų.

Mėgaukis plačiu įtraukiančių skrydžio žaidimų pasirinkimu

Išbandyk savo pilotavimo įgūdžius žaisdamas mūsų skraidymo akrobato meistro žaidimus arba sklęsk oru ir išvenk kliūčių žaisdamas “Amigo Pancho” oro balionų žaidimus. Mūsų nemokami skrydžio žaidimai priklauso įgūdžių lavinimo žaidimų kategorijai ir šiuose žaidimuose tikrai netrūks progų išbandyti savo įgūdžius. Lėktuvo pakilimas yra tik visa ko pradžia. Kai tavo valdomas lėktuvas atsidurs ore, tau vis dar reikės užtikrinti saugų nusileidimą. Užbaik savo transatlantinę kelionę sklandžiai nutūpdamas ant žemės paviršiaus. Tu susidursi su panašiais iššūkiais ir pilotuodamas sraigtasparnį: įveikus kelionės maršrutą reikės saugiai nutūpti. Ar tau pavyks nusileisti tiksliai į sraigtasparnių nusileidimo aikštelę? Smagiai leisk laiką žaisdamas visus mūsų puikius skrydžio simuliacijos, skrydžio treniruoklio ir sraigtasparnio žaidimus - jie visi tavęs laukia FunnyGames svetainėje. Naršyk po žaidimų katalogą ir išsirink savo mėgstamiausius! Metas išvykti. Imkis skrydžio kabinos valdymo ir keliauk į dangaus platybes!

Related categories