home icon
Nuotykis
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Bokšto gynybos zaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 65 skirtingus Bokšto gynybos zaidimai, pavyzdžiui, The Pirate Hunter & Castle Defense Online

Žaisk geriausius ir labiausiai įtraukiančius bokšto gynybos žaidimus internete

Bokšto gynybos žaidimai yra neįtikėtinai populiarus strateginių žaidimų pogrupis. Priešininkų armija jau pakeliui! Jie žygiuoja link tavo bazės tuščiu keliu, besisukančiu per tavo teritoriją. Rūpinkis, kad nei vienas priešininkų padalinys nepasiektų įėjimo į tavo pilį ar kaimą. Gali sustabdyti priešininkų gaujas palei kelią statydamas įvairius bokštus, kuriuose bus tavo kareiviai. Šaudymo platformose bus šaudytojai, kurie šaus strėles į bet kurį priešininką, patekusį į jų šaudymo lauką. Kiti bokštai turės pabūklų ar galingų burtininkų. Būna bokštų, kurie skleidžia kerus, sulėtinančius tavo priešininkus, juos nunuodo ar sušaldo. Kai kuriuose bokšto gynybos žaidimuose gali šauktis pastiprinimo ar išsiųsti galingą herojų, kad jis iš anksto sutiktų tavo užpuolikus.

Mėgaukis smagiais ir sudėtingais bokšto gynybos žaidimais nemokamai

Daugybė užpuolikų bangų puls tave šiuose prikaustančiuose bokšto gynybos žaidimuose. Už kiekvieną paskerstą priešininką gausi nedidelį kiekį pinigų. Naudok juos, kad nusipirktum patobulinimų savo gynybinėms struktūroms ir padidintum savo šansą išgyventi. Kai kuriuose žaidimuose priešininkų kariai ir monstrai taip pat gali atakuoti tavo bokštus, tad pasirūpink, kad atsidėtum pinigų jų taisymui. Tai, ar išliksi gyvas šiame bokšto gynybos nuotykyje, priklauso nuo to, kaip investuosi savo resursus. Atrakink visokių rūšių bokštų ir pagerinimų su uždirbtais pinigais ir patirties taškais ir detaliai ištyrinėk kiekvieno bokšto duomenis, kad kiekvienam iššūkiui galėtum pasirinkti pačius geriausius. Sėkmės triuškinant užpuolikus mūsų įtraukiančiuose nemokamuose internetiniuose bokšto gynybos žaidimuose!

Related categories