home icon
Mergaitėms
FunnyGames.lt svetainėje rasi smagiausių Pasikeitimas žaidimai rinkinį! Čia gali rasti net 53 skirtingus Pasikeitimas žaidimai, pavyzdžiui, Ellie Skin Doctor & Nail Art Fashion Salon

Žaisk geriausius stiliaus pokyčių žaidimus nemokamai FunnyGames svetainėje

Čia rasi milžinišką stiliaus ir išvaizdos pokyčių žaidimų kolekciją! Jeigu mėgsti žiūrėti ekstremalių pokyčių TV laidas, kuriose profesionalūs stilistai padeda žmonėms kardinaliai pakeisti jų išvaizdą bei stilių, mes turime puikių žaidimų kaip tik tau! Mūsų fantastiškoje žaidimų kolekcijoje rasi įvairiausių grožio SPA, mados ir makiažo bei plaukų stilistės žaidimų! Išsirink vieną iš veikėjų ir sukurk savo modeliui naują unikalų stilių!

Mėgaukis nuostabiais SPA ir stiliaus pokyčių žaidimais ir pakeisk savo mėgstamiausių veikėjų įvaizdį

Mūsų SPA žaidimuose stiliaus pokyčius galėsi pradėti nuo valančių veido procedūrų. Išsirink mėgstamiausią veikėją ir keliauk į grožio SPA. Prieš naudodama kosmetikos priemones, kruopščiai nuplauk savo veikėjos veidą ir uždėk raminančią veido kaukę. Gali būti, kad tavo veikėja turės odos problemų, kuriomis reikės pasirūpinti prieš atliekant kitas grožio procedūras. Kai visos grožio procedūros bus atliktos, galėsi keliauti į studiją, kurioje galėsi išsirinkti šviežią rūbų derinį. Išbandyk įvairaus stiliaus rūbus, kad rastum geriausiai tavo veikėjai tinkantį derinį. Sukurk unikalų įvaizdį prie aprangos priderindama aksesuarus. Pagaliau esi pasiruošusi savo veikėjai padaryti šukuoseną ir makiažą. Galėsi išbandyti įvairius variantus tol, kol rasi tavo personažui tobulai tinkantį makiažą ir šukuoseną. Netrukus tavo ekspertės įgūdžių dėka tavo modelis bus pasiruošęs profesionaliai fotosesijai. Jeigu esi patenkinta savo veikėjos įvaizdžiu, gali greitai nufotografuoti portretą, kad įamžintum šią neįtikėtiną transformaciją. Šypsokis!

Related categories